Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tudom most azt fogjátok írni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom most azt fogjátok írni hogy férfi vagyok de nem szóval várok normális válaszokat is a romantikus szerelmeskedésnél is szokott ujjazás nyalás stb lenni vagy csak a vad szexnél?

Figyelt kérdés
2023. okt. 17. 13:32
 1/9 A kérdező kommentje:
ha igen akkor az is lassan kell nem gyorsan! erősen?
2023. okt. 17. 13:33
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy jólesik. Vagy vársz egy listát arról, hogy mik kellenek ahhoz hogy vad szexnek lehessen mondani amit csináltok, és szex közben nálad van egy toll és pipálgatod a teljesített elemeket?
2023. okt. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #2-es írta, nem ettől függ. Érezzetek egymással rá a párodra, hajrá :)
2023. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szokott.

Jellemzően azért romantikus szex, mert lágyabban, gyengédebben csinál mindent az ember.

2023. okt. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Leginkább a romantikus szerelmeskedésnél van. A vadabb szexnél inkább a durr bele a lecsoba!
2023. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Romantikusnál van leginkább.


Vad sexnél vagy van vagy nincs ,ha van akkor gyors tempojú,hogy minél hamarabb a lényegre térhessünk.

2023. okt. 18. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Ha se nyalás se ujjazás nem lenne akkor te egyébként mire gondolsz?

Nálunk szokott lenni mindegyik amúgy és órákat töltünk el így 😂 nem tudom hova kategorizáljam így az egyuttléteinket 🙈

2023. okt. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Leszbikus szexnél mondjuk szerintem ez a kettõ az alap, meg az ilyen frottázs dolgok (pl combbal), mert a keze meg a szája minding mindenkinek ott van.


A játékok, mint pl masszírozó, felcsatolhatós, dildók, stb meg ha épp ott van, akkor lesz, ha nem, nem.



A vadságnak meg az ütemnek sok köze nincs ehhez, ez inkább a résztvevõkön múlik.


Lehet bdsm dolgokat is csinálni mindenféle eszköz nélkül is, meg lassú romantikus szexet egy fél fióknyi játékkal is.

2023. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen,de szerelmeskedésnél,s sexben is minden belefér,amit,s ahogy élvezzük!!!
2023. okt. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!