Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lemérted már mennyi spermád...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemérted már mennyi spermád van (milliliter)?

Figyelt kérdés

Én lemértem és eléggé nagy csalódás mert csak 4 milli. :(

Irigylem azokat akiknek sok van és hiperspermiásak, 10-15 vagy akár 20 milliliter.

Látványra is megdöbbentő és izgató lehet.



2023. okt. 31. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Komolyan ennyire ráérsz? Tanulni nem kell? Vagy anyádnak segíteni valamit?
2023. okt. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Itt gyakorin már mindenki hozzászokott a provokatív és teljesen felesleges hozzászólásokhoz. Ne pazarold az idődet, ha nem tudsz érdemben hozzászólni egy általad nem érdekelt és feleslegesnek tartott témához. Egyébként pedig igen, ráérek, jelenleg nem kell halaszthatatlan dolgot időre megtennem. Remélem kielégítő volt a válaszom és olyan kommentek fognak ezentúl jönni amik nem arról szólnak, hogy egy kérféseket feltevő oldalon miért tesz fel valaki kérdést.
2023. okt. 31. 08:27
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Sose mértem le, pedig mindig izgatott. Fiatalabb koromban rengeteg jött, szinte hugyoztam! :D

Manapság már sokkal kevesebb, de még így sem panaszkodhatom. A normál adag megvan bőven. Az asszony jobban örül ennek, mert régebben úszott minden, ment a hajába, szemébe, falra, ágyra, mindenhová. Lenyelni se tudta. Pár éve már kezelhető mennyiség van és pontosabb célzások...! 😁

43f

2023. okt. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as irigyellek :) bár nekem lenne annyi.
2023. okt. 31. 08:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig ugyanannyi jön, attól függ mennyire vagy felizgulva, és mikor élveztél el utoljára. Nekem a legtöbb olyan 8 milli volt, de ez egy hét után kb.
2023. okt. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

#3 Egyrészt genetika szerintem, de azért tudsz ezt-azt tenni is az érdekében! Sok vizet igyál, egyél sok tojást (fehérje), sportolj...!

Ne cigizz, ne piálj! ;)

2023. okt. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Ne irigykedj már! Majd ha megéred azt a krt amikor nagyon sok F-nál jön a prosztata tultengés (gyakran a jo vagy rosszindulatu daganat bevezetéseként!) akkor rájössz mennyire hülyeségeket akarsz.
2023. okt. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már szinte elhanyagolható a mennyisége, de hál Istennek ez nem csak az életkoromból adódik, hanem abból is, hogy napi szinten élvezek. Hol házasélet aokán, hol önkielégítéssel :)
2023. okt. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy egy párkapcsolatban ennek semmi jelentősége, hogy mennyi ondód távozik, mikor elélvezel. A legtöbb Nőt ezt nem érdekli, nem attól leszel férfi a szemében.

Másrészről, ha utánanézel orvosi oldalakon, a 4 ml teljesen rendben van. Az orvostudomány 2-5 ml között optimálisnak tartja az ejakulátum mennyiségét. Ha pl. szeretnél gyereket, ennyivel egész biztosan, hogy lesz :)

Harmadrészt, ha nem Magadnak csinálod, hanem egy Számodra vonzó nővel leszel, aktus során több fog jönni:)

2023. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb evőkanálnyi
2023. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!