Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az emberek hány millilitert...

Az emberek hány millilitert izzadnak 1 óra biciklizés után?

Figyelt kérdés
2022. júl. 14. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, h milyenvsúlyúak, mennyire intenzíven tekernek , mi a terep... sík vagy hegyre fel... tovabbá h mennyit ittak előtte... stb
2022. júl. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
70%
Én nem sportolok, de nagyon izzadós vagyok. Pedig nem vagyok kövér. De képes folyni rajtam az izzadtság, még akkor is, ha csak egy helyben állok a melegben.
2022. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Hellmano ***** válasza:
56%
Így van ez nagyon sok minden függvénye. Vannak emberek, akik úgy izzadnak egy álló helyükben is, hogy még a valagukról is csurog a víz, pedig nem is elhízottak. Meg szerintem attól is függ, hogy ki mennyire van hozzászokva a meleghez és milyen jó az állóképessége. Én például sportos testalkatú vagyok rengeteget bicajozom különféle terepen nem átlag tempóval, de nem izzadok , még a 40 fokban sem nagyon sokáig. Azt nem mondom, ha megállok nem folyik rólam azonnal az izzadtság, mert akkor mindenkit ledob egy húzosabb tekerés után azonnal.
2022. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt könnyű megmérni: leméred magad biciklizés előtt és után, persze hozzáadod a különbséghez amennyit ittál, ettél. Intenzitástól, időjárástól, egyéntől is függ.
2022. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem vagyok izzadós. 35 fokban történő tekerésnél (persze nem erőltetett menetben) sem folyik rólam a víz, de lehet, hogy csak azért, mert a menetszél epárologtatja.:)
2022. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyári melegben egy kulacs víz (0.7 liter) nálam el szokott fogyni óránként. De gyakran még a második kulacsom is kiürül.

Tévhit, hogy az izzadás összefügg az edzettséggel.

Pár éve volt 40+ fokban MTB maraton. Ha ott nem ittál óránént 1 liter folyadékot, akkor véged volt.

2022. júl. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2# az nem egészséges.-
2022. júl. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
#2 vagyok, miért? Ezt nem is tudtam.
2022. júl. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha egy helyben allsz es folyamatosan izzadsz, az mar gyanus.

Nem vagy kover esetleg? Hormonproblema is akar

2022. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem vagyok kövér, hormonprobléma viszont gyanús, készülök orvoshoz menni vele.
2022. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!