Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Valyon tényleg minden biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valyon tényleg minden biszex ember biszex, vagy bele kényszerítette valaki, vagy valami?

Figyelt kérdés

Ezen témáról írtam egy kiigazító posztot a tapasztalataim által.

Kérlek olvasd el, és válaszolj.


Azért vagyok névtelen, mert HETERONAK vallom magam, azonban vágyom arra, hogy csupasz popsis férfival lefeküdjek.


Ezt a posztot azért írom, mert szeretnék egy kis kiigazítást adni abban amit én tapasztaltam ebben a világban.

(nyílván ez nem igaz mindenkire, de hiszem, hogy sokan ezen okból fekszenek le nőies férfiakkal, mint én - próbálnék)


14 éves korom óta érdekel igazán a szex, és 9 éves korom óta maszturbálok szándékosan.

17 évesen próbáltam lefeküdni egy örömlánnyal de valamiért 2x is kidarc élmény ért mert nem állt fel, hol ott az oda vezető úton felrobbant a farkam.

21 évesen voltam leginkább egy bomba aki mindent megtegyen, hogy szexeljen, mert azt sem tudta milyen érzés punciban lenni.

Kb. 450.000ft-ot dobtam ki az ablakon simagatásért, csókokért, lepippantásérr, beszélgetésért. Más nem tudott történni mert nem állt fel eléggé behatolás készre.

Szedtem Viagrát, Kamagrát, potencia növelőt, használtam pumpát, gyűrűt, prosztata maszírozót.


SEMMI NEM VÁLT BE!!! Ami annyira nagyon lerombolta az önbecsülésem, hogy meghalni akartam már.

Aztán kipróbáltam nem-e meleg vagyok.

Elmentem egy meleghez, és kiderült hogy nem, azonban túl lelkiismeretes vagyok-voltam ezért az álló farkát lepippantottam puszta sajnálatból. Akkor jöttem rá, hogy franciázni egyáltalán nem nehéz ahhoz, hogy élvezze a partner. Azonnal rá éreztem. Az egyetlen dolog ami tetszett, hogy dícsérte a nyelv munkámat.

Ez után 3 oasszívval voltam még, mind kudarc volt mert nem állt fel. Utána 3 aktívval és kipróbáltam a passzív oldalt. Borzasztóan nem nekem való volt, de meg akartam szokni. Nem tudtam. Szerencsére szűk a popsim, és hamar elélvezett. Soha többet passzív.


Azonban vágyom a szexre, és aktívként éhezem arra, hogy dugjak végre.


Nah ezért van az, hogy én azért vagyok MAX biszex mert a lelkem romokban van, és dugni akarok de nem megy.


Hetero vagyok, a pasik full nem érdekelnek sehogy máshogy mint a csupasz lyukuk... A szememben tárgyilagosak és csak arra az egyre vágyom.... Minden mást nem tudok izgatónak találni.


Ennyi.


Szívesen a kiigazítást mert szerintem többen vagyunk akik így lettek biszexek, és csak nőies pasikra vágynak.



2023. nov. 7. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

En egyszeruen felizgulok nore es ferfira is ha vonzo a szamomra

Nalam ennyi a tortenet vagyis en original biszex vagyok 😁

2023. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Heterónak vallod magad, de valójában biszex vagy... fogadd el önmagad.
2023. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy igazad van, hogy "eredetileg" hetero vagy, es a sok csalodas tett ezze. Vannak itt páran, akik pl ugy gondoljak gyerekkent szexualis molesztalas miatt lettek azok, vagy tinikent megeroszakoltak stb.


Bar azt mondtad, hogy a passzivakra se allt fel, akkor most mi van? Azota sikerult megdugnod valamelyiket? Novel azota voltal??

2023. nov. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a nagyon furcsa, hogy inkább összefekszel fűvel fával, mint hogy elmennél pszichológushoz. Nem normális, hogy semmire nem àll fel. Már az is fura, hogy örömlánnyal kezdtél, miért? Ott is érhetett olyan trauma, ami miatt később lámpalázad van. Sok pasival találkoztam, akiknek első alkalommal merevedési zavaruk volt az idegességtől. Később helyreállt a rend, de simán lehet, hogy te nehezebben dolgozod fel a kezdeti kudarcot. De fel nem foghatom, hogy miért mentél inkább pasikhoz, akár passzívként is orvos helyett.

Bár nem vagyok heteró férfi, de azt gondolom, hogy heteró nem menne s.ggbe rakatni magát semmilyen körülmények között sem.

És tessék keresni egy pszichológust.

2023. nov. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Többnyire lelki okoból ered az impotencia, és átmeneti - amíg lelkileg meg nem oldod. (Az esetek kisebb részében baleset az oka, vagy szül.rendellenesség, vagy hormonális pl idős korban, stb.)


Nem győzöm ismételni: nem értem, mi a fenének a merev kategorizálás... Iránypontokra szükség van, hogy kb biszexualitás, vagy nagyjából vajon demi-/pánszexualitás jellemzi -e az egyént, vagy részben nőnek érzi magát, akinek pöcse van, stb...


Azonban, mit nyer mégis avval, hogy mereven címkézi magát az adott személy...?! Mire jó...?!


Lehet rövidíteni, avval nincs gond!! Ezért mondom magamt biszex férfinak. Tehát ez bár hiányos és pontatlan megfogalmazás az irányultásgomra, de ez a tömör megfogalmazás.


Mégse fogok merengeni / kínlódni azon, hogy én most akkor pontosan biszex vagyok, vagy demiszex, vagy pánszex, vagy 78.5%-ban nőnek érzem magam, és a maradák %-ban férfinak, vagy épp fordítva stb...


És azért nem kínlódom evvel, mert életszerűtlen volna!


Hiszen vagyok egy bizonyos személy, egy egyén(iség), aki folyton változom, mint minden és mindenki, persze van, amiben lassabban és van, amiben jobban, van, amiben tágulok, van, amiben szűkülök éppen, stb.


Sokkal életszerűbb körülírni ("paraméterekkel", körülbelül!), hogy most milyen az illető, vagy pl jómagam. Vagy XY milyen volt 3 éve. Vagy én milyen voltam 3 éve, és így tovább.


Ha viszont egzakt dolgokról besézlóünk pl matematika (pedig még az se 100% egzakt), akkor (nagyjából) lehet mereven kategorizálni. De ugye tudjuk, volt egy szer egy Bólyai testvérpár, előtte meg Ekuklidész, szóval... még a matek se totál egzaktul alkalmazható merev címkékkel... Vagy nem minden szempontból.


A kérdésed további vonatkozására: fokozatosan, főleg huszas éveim alatt felfedeztem biszexualitásom (vagy valami ilyesmit; demiszex? pánszex? Nem mindegy!? Ebből is, abból is vannak jellemzők rám nézve, és mikor mennyire, mivel folyton alakul, változik minden; Kinsey is skáláról értekezett).


Azonban már tiniként és ovisként is voltak előjelei, fiúkhoz való hajlamomnak. 12 éves koromtól viszont imádom a női nemet, és őket igazán, mindmáig. Hát még a női igent! :P


Nekem az önelfogadás volt gond huszonévesen a fiúk kapcsán (értve a hajlamom), de 30 éves koromra letisztáztam és azóta jól érzem magam mint biszex -40 felett párszor ki is próbáltam, szerencsére-, leszámítva, hogy muszáj titkolnom, mert csak feleslegesen bonyolítom életem, ha széjjelkürtölném magamról. Bár nem vágna földhöz, ha egyre többen megtudnák rólam. Csak így egyszerűbb, ha heterónak hisz a környezetem továbbra is. Vannak olyan életterületek, ahol durva homofóbia uralkodik, és ahol szeretnek károkat, hátrányokat okozni (diszkrimináció), nekik semmi köze az irányultságomhoz.

2023. nov. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!