Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha itt ennyi a kanos ember,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt ennyi a kanos ember, meg ennyi az, aki már ég a vágytól, hogy megd*gják vagy szopjon, miért nem rendezitek le egymással?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok a félénk ember, meg mégis csak első intim dolog lenne sokaknak, de nem lenne jobb, ha azok, akik mondjuk szopni akarnak, összeállnának akár csak alkalmilag azokkal, akik meg arra panaszkodnak, hogy mennyire kanosak? És mindenki jól járna. :)
2023. nov. 12. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Rengeteg akadálya lehet és van is. Nekem pl. családom van, vidéki vagyok, pedig a legtöbb lehetőség BP-en van. Itt vidéken nehezebb anonim maradni, mert esélyes hogy véletlenül is összefutunk valahol, vagy hogy akadnak közös ismerősök. Mi van, ha a másik többet akar, meg amúgy is nehéz lenne megoldani munka és család mellett a találkozást. Ráadásul ha összeszedek valami nemi bajt, azt elég nehéz lenne otthon megmagyarázni.
2023. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Lerendezik egymással, írkálnak egymásnak szorgalmatosan, de ettől még kell mindegyiknek folyamatosan az újabb és újabb "hús" 😂
2023. nov. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nemrossz meglatas. Kene valami komolyabb csoportot megalkotni erre online, akik valoban talalkoznanak, es kozos celjuk van, nincs nezetelteres senkinel sem. En tamogatnam. 22f Bp
2023. nov. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Egyszerűen csak a szájuk nagy. Vagy nincs lehetőségük, ahogy fentebb is írták, vagy túl gyávák és/vagy kényelmesek lépéseket tenni. Plusz nagy az esély, hogy irreális elvárásaik vannak. Pl dugnának, de csak vonzó nővel, holott ők sem éppen 10/10-esek. Az itt kiéhezetten írogatók többsége nem hiszem, hogy a vonzó kategóriában lenne, szóval nem fog kelleni.
2023. nov. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem mernek írni a nők....
2023. nov. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Leginkább azért, mert mindenki a fotelben recskázik...
2023. nov. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Még nem kezdődött az ívás
2023. nov. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert mocskosul félek. Mivel semmiben nem volt részem másik pasival, előtte jó lenne normálisan dumálni, stb.


Meg nem hiszem, hogy bárki belemenne úgy, hogy lehet nem is fog tetszeni, nem lesz belőle semmi, nem akarom húzni a másik agyát.

2023. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Megértem azokat, akik félnek, nekem is para volt elkezdeni. Aztán belejöttem és imádom. Cakhogy vidéki vagyok, nem könnyű rendszeresen találkozni. Akikkel taliztam eddig, valahogy nem az eseteim lelkileg. Nem volt különösebb összhang. Pedig alig van elvárásom. Ennek ellenére jó volt szopnom. :)


Csak ugye ne feledjük: kell szimpátia is és bizalom!


"nemrossz meglatas. Kene valami komolyabb csoportot megalkotni erre online, akik valoban talalkoznanak, es kozos celjuk van, nincs nezetelteres senkinel sem. En tamogatnam. 22f Bp"


Így van, csak ahogy remekül összefoglalta az első, mondjuk nem fb-n... Mert ott nehéz anonim maradni. Romeo-n ráadásul kifejezetten fotót vár el a rendszer, szűrik, aki kamu fotóval áll elő.


Sok biszex számára jobb, ha titokban marad biszexualitása.


Engem egyébként nem nagyon izgat a partner külleme.

A lelkivilága, intellektusa viszont annál inkább.

2023. nov. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Na, azért megnézném az arcod,amikor eléd állna egy 200 kg-os test.

Azt tedd boldoggá. 🤭

Kihívás lenne, nem? 🤔 🤣

2023. nov. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!