Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha itt ennyi a kanos ember,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt ennyi a kanos ember, meg ennyi az, aki már ég a vágytól, hogy megd*gják vagy szopjon, miért nem rendezitek le egymással?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok a félénk ember, meg mégis csak első intim dolog lenne sokaknak, de nem lenne jobb, ha azok, akik mondjuk szopni akarnak, összeállnának akár csak alkalmilag azokkal, akik meg arra panaszkodnak, hogy mennyire kanosak? És mindenki jól járna. :)
2023. nov. 12. 21:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
#10 nem ijesztene meg, csupán arról van szó, hogy nem igazán az esetem a nagydarab maci. Felőlem brummoghat vele más. :) És szívesen barátkozom is velük, ha rendesek. De az extremitás nem vonz szexuálisan. Ijeszteni viszont nem ijeszt meg, le tudnám szopni, ha van lelki összhang.
2023. nov. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A feluknek csaladja van... Gyerekei, felesege. Van akinek van gusztusa csalni, van akinek nincs. Ezert legtobbszor csak chatel, fantazial.

Ilyen vagyok en is, nekem nem er egy szopas annyit, hogy lebukjak vagy elveszitsem a szeretteim.

febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!