Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Partnerkeresés (férfi férfit)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Partnerkeresés (férfi férfit) közben futottatok már bele ismerősbe, akár rokonba véletlenül a neten?

Figyelt kérdés

Olvasok néha olyat, hogy valaki regisztrál társkeresőkbe, és közben megpillantja rokon, vagy ismerős fotóját az adalapján.


Pláne érdekes lehet ez vakrandin... Élőben derül ki, hogy már ismeritek egymást. Volt már ilyen? Cikinek érezted? Mi tettetek?


Pl ismerősön kívül rokonba futottatok már bele ilyen módon? Kínos volt?


Vagy pl vakrandin olyanvalakit pillantottál meg élőben, akivel másik netes felületről korábban már volt szexuális aktusod / orál, vagy ilyesmi, és nem számítottál rá, hogy másik user névvel, másik netes felületen ugyanaz a személy?



nov. 27. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még szerencsére nem, de egyik nagy félelmem.
nov. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen.nagyon heteronak mutatta magát,még fűztem is,Viccesen távolodott.

Helyes fiú.Azután egy kereső oldalon,rám írt.Utána ment minden...

nov. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Munkatárssal volt így,aki egy abszolút hetero férfi életét élte.Amikor aztán egymásba botlottunk, ráadásul egy meleg társkeresőn, volt nagy csodálkozás,de poénosra lett véve. Persze semmi nem lett kettőnk között :)

Annyiban segítettem neki, hogy két ismerkedéskor véleményt kért a partnerről,nekem pedig jó megérzésem volt, hogy nehogy belemenjen. Igazam lett, mindkettő mentálisan problémás volt.

Később lett egy idősebb nős barátja.

Egyébként közvetlen szomszédomról, aki elvált, arról is tudom,mi a helyzet, mert pont itt a Gyakorin írt rám egy válaszom alapján.És amit később magáról elmondott, azonnal rájöttem. Ő is "kő"heteró életet él egyébként :)

nov. 28. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

2 volt kollegába is.

Meg egyszer az akkori csajom öccsébe, bár ő lányt keresett. Csináltam egy kamuprofilt, hogy csaj vagyok, elkezdtünk levelezni, hát elég rendesen kitárulkozott a srác, ugyan váltig állította hogy hetero, de mégis gerjedt a shemale témára rendesen... :))

Sokmindent megtudtam róla, amit nekem személyesen sosem mondott volna el, pedig jóban voltunk. Küldött meztelen képeket magáról, még farokverős vidiket is. Isteni jó teste volt... ;)

nov. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerencsére.
nov. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
volt kollégával magnumban.
dec. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!