Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez normalis haveromnal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis haveromnal?

Figyelt kérdés

Az utobbi idöbe eleg sikertelen a nök teren, többször mondta is mar es a legutobb mikor nala voltam, filmeztünk es miközbe kiment mosdoba ra akartam keresni valamire a laptopjan neten es veletlenül kidobta az elözmenyeket ahol egy csomo biszex meg fiukrol szolo videot lattam.

nem hoztam neki szoba kesöbb de meglepödtem es elgondolkodtatott, de nem itelem el.

miert nez ilyen videokat? lehetseges hogy kesöbb akar ram is mozdulna?


dec. 7. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Ajánld fel neki, hogy verjétek ki egymásnak és kiderül!
dec. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jelenti azt, hogy rád fog mozdulni. Csak, hogy érdeklik a fiúk (is).

Ez normális, mivel ilyen létezik, de nem a többség. Tehát mindig megtűrt dolog lesz. Nem ez lesz a norma. Így nem lesz normális.

Azt nem tudom, hogy meleg-e vagy csak biszex. De tuti biszex minimum. Egy heteró nem néz meleg videókat megy ilyenek.


Gondolom te heteró vagy. Ha esetleg bepróbálkozna nálad és te hallani sem akarsz a dologról, akkor egy határozott NEM-el zárd rövidre.

El fogja fogadni és még kellemetlen is lesz neki.


De lehet nem is akarta sose elmondani, csak beleláttál az előzményekbe. Szóval tartsd meg magadnak és magadban ezt a dolgot. Maradjál a haverja.

Csak akkor kérdezz rá nála, ha el tudod így fogadni és ezt neki is megmondanád. Bár most biztosan más szemmel nézel rá.


Én melegként nem nézek prédaként a barátaimra. Még kellemetlen is ilyen elképzelnem. Remélem ezzel megnyugtattalak kicsit.

dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat, egyenlöre nem mondom el neki hogy tudom.
dec. 8. 00:26
 4/7 anonim ***** válasza:
felhozhatod neki, ha teged is erdekel, lehet nem mer lépni, de persze az is lehet hogy nem akar ( nem josszbe neki úgy, vagy esetlev a baratsagot nem akarja megboritani vele )
dec. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biszex lehet, de legyel vele megerto.
dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Téged érdekel ÚGY a haverod?
dec. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet rad maszik, lehet nem... Ha nem akarod, mondj hatarozottan nemet.

Gondolom biszex es most van a pasis korszaka, igy ezert sikertelen a noknel. Nem is rajuk vagyik most igazan. Hany evesek vagytok?

dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!