Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetséges hogy inkább meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy inkább meleg vagyok, mintsem biszexuális?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig úgy gondoltam, hogy biszex vagyok most viszont elbizonytalanodtam.. A férfiakhoz vonzódom ez teljesen egyértelmű. A lányok is tetszenek vannak fantáziáim is bár nem annyi mint fiúval. Ami gond hogy mikor szexre kerülne sor, nem áll fel teljesen. Annyira biztosan nem hogy képes legyek a behatolásra.. nyaltam már ki lányt de nem tetszett az íze..

Fiúval ilyen gondjaim nincsenek, ott áll egyből mint a cövek. De ott nem is nekem kell hogy felálljon


dec. 11. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Lehetséges, igen.

Bár fiatalnak tűnsz a leírtak alapján.

Ha nem vagy benne biztos, kísérletezz még lány vonalon is, lehet csak nem jót fogtál ki! Ha egyikre se áll fel rendesen a farkad, csak fiúktól, akkor egyértelműen meleg vagy!

A csajok pinája nem mindig egyforma ízű, van hogy jó, van hogy nem igazán...! Akár ugyanannak a lánynak is. Mondjuk ez a farkaknál is benne van a pakliban!

Üdv.,

egy 43éves bi pasi

dec. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, annak tűnsz.

Bár ez nem olyan, hogy van a bi aki mindig mindenkivel tud, és van a homo aki csak a saját nemével. Vannak átmenetek, fokozatok.

A korodat megkérdezhetem?

dec. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
23
dec. 11. 10:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet meleg vagy, akinek kicsit bi hajlama van. Viszont a punci ize sokmindentol fugg, nem egyforma. Ahogy a sperma ize is valtozhat.

Figyi, legyel pasikkal, amikor meg ugy alakul egy lannyal (megkivanod, direkt nore vagysz) akkor belemesz. Nem kell elzarkoznod, de ha alapbol jobban kivanod a pasikat, akkor rajuk menjel.

dec. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem áll fel lányoknál rendesen mindig így volt, vagy mostanában?
dec. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A biszex nem azt jelenti, hogy egyenlő mértékben vonz mind a két nem. Attól, hogy a fiúk sokkal jobban vonzanak, még lehetsz bi is. Amikor csajjal voltál, akkor lehet a stressz miatt se állt fel feljesen
dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Full hetero exemnek is volt olyan nője, akit nem szeretett nyalni, mert nem volt jó íze, mást meg igen. Full hetero pasiknál is előfordul, hogy első alkalomnál a teljesítménykényszer miatt rástresszelnek és nem áll fel. Ha pasikkal passzív vagy, akkor megszűnik a teljesítménykényszer és akkor áll rendesen. Ez alapján még simán lehetsz bi.
dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7) te no vagy?
dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha többször megkívánod a srácokat és átéled a jót, akkor már meg is kaptad a kérdésedre a választ.
dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy inkább meleg vagy, viszont szerintem sem biztos.

Saját tapasztalatból viszont elmesélem azt, hogy sokáig gondolkodtam én is azon hogy meleg vagy biszex vagyok, mert hasonlóan több alkalommal nem teljesen állt fel amikor lányokkal voltam, srácokkal viszont minden alkalommal kőkemény volt. Végül találtam olyan lányt akivel kezdetben voltak problémák de később probléma nélkül ment a szex és nyalásnál sem volt probléma.

Szerintem is éld meg a vágyaid, aztán majd úgyis érezni fogod hogy melyik nemre van igazán szüksége a testednek és a heteró vagy meleg szex okoz nagyobb könnyebbséget/ élvezetet.

28/f

dec. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!