Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elítélendö hogy meleg férfikén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendö hogy meleg férfiként arra bukom, hogy egy biszexuális férfi velem csalja a barátnőjét?

Figyelt kérdés
dec. 11. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen.
dec. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kisördög1 ***** válasza:
24%
Ha tényleg meleg lennél nem vágynál ilyenre. Kamus vagy nem meleg!
dec. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Igen, nem szep dolog a csalas a biszex reszerol. De fantazialni rola meg nem bun.
dec. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem van benned egy verseny szellem a nőkkel kapcsolatban. És így rosszat akarsz nekik, hisz itt nem magán a megcsaláson van a hangsúly,(hisz igy azt is írhattad volna hogy meleg pasi veled csalja a párját, vagy biszex a pasiját) te külön azt élvezed, ha NŐKET aláznak meg.

Nyilván, ha csak gondolatban van, akkor nem gáz. Viszont, ha meg is élitek, akkor igen gerinctelen tett (pasinak mert csalja a nőjét, akit szeret állítólag. Neked meg mert kifejezetten azt élvezed, ha nőket csalnak veled)

dec. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Semmi rossz nincs abban.A pasival csinálod.Sokan félre értik a kérdésed.

Nem a nőt akarod,csak egy bi pasit,akiről a csaj nem is sejti hogy bi

dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

5) De van benne rossz, asszisztál egy csaláshoz. És, mint valami fétis élvezi, ha nőt csal vele a biszex szexpartnere.

Egy ember ertette felre (2es), szoval mire irod, hogy "sokan"???

dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért izgat, ha van barátnője/neje a szexpartnerednek? Direkt ilyen pasikat keresel?

Szerintem a 4esnek van igaza. Téged nem feltétlenül az izgat, hogy szerető vagy, hanem ha egy olyan férfinak vagy a szeretője, akinek Nője van. Versenyzel velük, meg ha ők nem is tudnak róla.

dec. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%

Próbáltam de nem találtam fiatal srácot mint én akivel kalandozhatnék autóba, attól függetlenül, hogy van párom évek óta.

21 vagyok de, nem találtam meg 20 alatti fiút szopatásra stb megbeszélés alapján Gyál környékén.

febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!