Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szoktátok gatyába verni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok gatyába verni?

Figyelt kérdés
Szereted az érzést ha a gatyába élvezel el?

dec. 16. 08:43
A kérdező szavazást indított:
Véletlen sültem el gatyába és nem tetszett
Véletlen volt ilyen és azóta direkt szoktam
Soha
Rendszeresen mert imádom az érzést
66 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Történt már véletlenül is és direkt is csináltam párszor.
dec. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Gatyára ráverni este aztán dobom a szennyesbe
dec. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt rá példa...🤔

Jó érzés...

dec. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

1X veletlen elsültem a boxerembe még 14 évesen

Délután fogdostam magam otthon mert felizgultam valamire gondoltam majd éjszaka kiverem ha alszik mindenki, addig csak boxeren át tapiztam magam, de kicsit tultoltam és hát na…

dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Imádook így maszturbálni.mikor az alsónadrágot elönti a meleg sperma....szeretem.....
dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Néha csinálom. Érdekes érzés, szeretem egyébként és néha úgy kívánom, de nem kifejezetten gyakran. Az első már nem emlékszem hogy véletlen vagy direkt volt.

20f

dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó érzés, a lényeg, hogy ne álmomban történjen :D (mert akkor más is olyan lesz) Sokat nem vagyok egyedül otthon, így ritkán jön össze tervezetten + inkább ha adódik más gyorsabban eltüntethető eredményű módszer, azzal élek :)
dec. 17. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

Igen szeretem. Kamaszként szoktam rá, már 40+ vagyok, de még most is rendszeresen szoktam csinálni. Az asszony nem annyira díjazza, mikor mosnia kell. :D

Ráadásul most már a fiam is átvette ezt a szokást. Nem esett messze az alma a fájától... xd

dec. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
93%
Egyszer-kétszer a kényszer szülte, de azok jók voltak. Azóta már magamra mosok, úgyhogy gyakrabban is lehetne
dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Elofordult, nem annyira izgat.
dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!