Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt egy barátnőm aki arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy barátnőm aki arra szoktatott rá,hogy miután mással szexelt,èn kinyaltam belőle.Kit izgat mèg az ilyen?

Figyelt kérdés
Tudom,ez kissé szokatlan dolog,de azért a bi kategóriánál tettem fel,mert ilyen szempontból van bennem egy ilyen hajlam.

nov. 13. 11:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is volt pár ilyen eset.
nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Izgatnak a megalázó helyzetek. Tetszene. Az is, hogy mással dug, meg az is, hogy ki kell nyalnom utána.
nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Bárcsak nekem is lett volna ilyen barátnőm!
nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik erre gerjednek, nőben is előfordul ilyen.
nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejönne
nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen
nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
31%
Mindjárt elhányom magam.
nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Jól hangzik. Ott helyben, frissen a meleg g3cit én is imádom. Akár pinából is kinyalnám. Szeretek szopni is biszex férfiként. Nem vagyok szubmisszív, hanem egyszerűen élvezném, ahogy a szopást élvezem.


Az, hogy ha megint lenne barátnőm, az ő esetében belefolynék-e hármasba, fogalmam sincs, helyzettől függ, személyétől is, kapcsolatunktól is függene.


Viszont elképzelni nagyon is eltudok hasonlót. Akár alkalmi hármasban, ahol alig van közöm lelkileg a csakhoz, pasihoz, mindenesetre lelki szimpátia fontos számomra ehhez!

nov. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Feri60 ***** válasza:
100%
Nagyon érdekes játék lehet.
nov. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Megalazásként 1x kipròbálnám
nov. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!