Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, nők, ti szánalmasnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti szánalmasnak tartjátok a passzív biszex pasikat?

Figyelt kérdés

dec. 17. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van ilyen és olyan is, hiszen számtalan emberi nézőpont, elképzelés, vélemény létezik, de legtöbben prekoncepcióval közelítik meg ezt a témát (is). A jelenlegi szélsőséges, jobbos nézeteket hirdető politikai hatalom erősíti az elítélő magatartást, így biztos sokan nem néznék jó szemmel a biszexualitást. De ettől függetlenül lehet találni olyan női partnereket, aki tolerálják, izgatónak tartják vagy akár aktív résztvevőként benne vannak a játékban különböző megoldásban.

Jómagam 29 évesen váltam el szintén biszex nejemtől, akivel néhány év együttélés után nyitottunk a többes felé. Harmincas éveimben élveztem az életet, a szingli életmódot, elég sok partnerem volt akkoriban. Alapvetően tartós viszonyra törekedtem, de nem mindig alakult hosszútávúra. Tehát, több partner után találtam meg második nejemet. Válás után tudatosan kerestem a számomra megfelelő nőt, aki nem csupán elfogadja, hanem akit izgat és részt kíván venni ebben az élménybe, játékban.

dec. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem szeretem őket, mert nem csak hogy extrém hajlamosat a megcsalásra, de még normálisnak is tekintik és elvárják a toleranciát. Nem is értik, hogy a saját nemükkel miért az.
dec. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
#2 A biszex pasik azért érzik úgy hogy kevésbé megcsalás ha pasival csinálják mert a zömük teljesen képtelen lenne érzelmileg kötődni pasihoz, tehát ez nekik csak szex. Férfival mást nem is tudnak elképzelni, kapcsolat nem lehet belőle. Míg ha nővel csinàlnák ott fenáll az érzelmi kötődés lehetősége is.
dec. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
#2: Nem szép dolog az általánosítás. Én is passzív biszex vagyok, de elárulom: sose csaltam meg a barátnőimet, se férfivel, se nővel.
dec. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

A 3-as állítását cáfolom. Unokatestvérem ugyanis harmincas férj,és egy hatvanas nagyapával szerelmesek egymásba. Titokban találkozgatnak egyébként,de mivel egyszer láttam őket vásárolgatni,nagy turbékolva,így bukta volt. Elmondta,hogy ez van,szerelmesek az öreggel egymásba.

A Rudasban jöttek össze, tavaly.

dec. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!