Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, Hölgyek! Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Hölgyek! Mennyire ítéltek el egy bi srácot, aki pasival csak passzív szerepet tölt be, és női fehérneműben szeret lenni?

Figyelt kérdés
nov. 26. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítélkezem, mindenki azt csinál amit akar. De nem működne nekem ilyennel egy kapcsolat, mert én nem vagyok vevő a passzív vágyainak a kielégítésére.
nov. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
A nők a férfias pasikat szeretik, s azért lássuk be a női fehérneműben flangálás, passzív szerepben nem igazán férfias jelenség. Keress dominát.
nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el
dec. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem itelem el, de neki inkabb akkor csak pasikkal kene lennie, ha ennyire nagy hatassal vannak ra. Szoval igy nezve lenyegtelen mit gondolnak a nok, a ket ferfira tartozikmit tesznek egyutt.
dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!