Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan férfiről, aki önzetlenül letérdel mások előtt és kielégíti szájjal őket, úgy, hogy közben nem vár viszonzást?

Figyelt kérdés

dec. 17. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Ribi
dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Nemi beteggondozó jut az eszembe.
dec. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És ha a biztonságos körülményeket figyelembe vesszük?
dec. 17. 16:35
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Jól megszopatnám,közben aláznám szavakban.
dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Mindenkinek mások a szexuális igényei. Ha valaki nem vár viszonzást és úgy jó neki, lelke rajta.
dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Én ilyen vagyok. A térdelést kivéve :)
dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Semmi gond ezzel🙂
dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy közöttük is sokféle igényű ember létezik. Például rám az jellemző, hogy a partnertől függ, elfogadok-e tőle valamit is szexuálisan; van, aki nem tudja megadni pl hogy nyalja a fenekem, akkor elvárás nélkül is szívesen leszopom, ha szimpatikus az illető.


Biszex férfi vagyok, a kölcsönösséget nőkkel élem meg. Férfi partner esetén tehát nem fontos, hogy viszonozza a szopásomat, mert imádok faszt szopni, és mivel ezt sok pasinak meg lehet adni, mi gond lenne evvel...? Neki is jó, nekem is jó.


Kérdező, mire szeretnél kilyukadni? Te hogyan vélekedsz erről?

dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek veled. Biszex vagyok Én is. Én annyiban vagyok másabb, hogy Én szretem ha megdugnak. Ha egy beszélgetés során kidrül, hogy az akivel beszélgtek punchiányban szenved akkor odatartom neki önzelneül, hogy elévezzen bennem. Persze gumiban. Ha szimpatikus akkor kefélgehet viszonzás nélkül. Tudom most majd elmondtok mindennek. De jólesik segíteni azon a férfin aki régen dugott.
dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Én is így tolom... 33/F
dec. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!