Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan férfiről, aki önzetlenül letérdel mások előtt és kielégíti szájjal őket, úgy, hogy közben nem vár viszonzást?

Figyelt kérdés

dec. 17. 16:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%

Gondolatban én is ilyen vagyok. Nem voltam még soha férfival, nem is vonzódom hozzájuk úgy, csak a kíváncsiság hajt, hogy milyen érzés, ha egy pénisz van a számban!

36/F

dec. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%
Eddig csak így szoptam, viszonzás nélkül. 24/F
dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
27%

Azt gondolol hogy nagyon elkeseredett.

És valamiért nem talál magának senkit

dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
83%
Nincs ezzel semmi baj, ha mindkettőnek jó. Egy szép farkú, szimpatikus srácot lehet, hogy én is leszopnék akár viszonzás nélkül is, csak azért, mert nekem jól esne.
dec. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!