Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tehetek, ha ezek miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha ezek miatt félek egyéjszakás kalandokba kezdeni?

Figyelt kérdés

Kicsit megpróbálnék srácok felé nyitni, de eléggé tartok attól, hogy a partner higiéniája és ápoltsága már csak vetkőzéskor derül ki. Nyilván már szobáramenés előtt is kapok egy első benyomást, de nem minden derül ki azonnal.


A másik a nemi úton terjedő betegségek. Tudom, használjunk gumit, de egy ajakherpesz, vagy más, óvszertől független betegséget még simán beszerezhetek így is.


A harmadik dolog, amitől tartok, hogy a srác erőszakosan akar vagy nem hagy abba valamit, amikor nekem már kellemetlen.


Ti hogyan kezelitek az ilyesmit?


Tudtok olyan ismerkedési felületet, ahol a kellően hosszú beszélgetéssel kiszűrhetőek valamennyire ezek a szempontok?


23/F



dec. 17. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem minden nő megérti a dilemmád 😂 szóval igen, lehet, hogy gond lesz a tisztasággal, csak akkor menj bele, ha mersz szólni, hogy előbb mosakodjon meg.

2. herpeszt nőtől is elkaphatsz

3. ha te vagy a gyengébb, kisebb, akkor nem menj szobára, vak ha jól ismered, akkor is tudja egy ismerősöd, hogy hova mész, kivel vagy, stb. Sajnos biztosnak sosem lehet tudni.

Egyébként mi nők mindig így vagyunk kénytelenek ismerkedni...

dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen jogos aggodalmak, én ezért szoktam megszakítani az ismerkedést, mihelyett valami intő jelet tapasztalok. És igen, lehet, hogy így a lehetőségek 90%-át élből elutasítom, de legalább minimalizálom annak valószínűségét, hogy egy nemi beteg gumi nélkül megerőszakoljon.
dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!