Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ezek alapján a pasi bi lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján a pasi bi lehet?

Figyelt kérdés
Pár hete ismerkedem egy férfival,nagyon szimpatikus,kedves,udvarias.Viszont nemrég megemlítette,hogy szexualitás terén nem titkolja,hogy izgatják transzvesztiták.Azt nem mondta,de szerintem ő volt is már együtt olyanokkal.Ezen kívül szívesen kipróbálná a felcsatolhatós péniszt,prosztatamasszázst.Nekem ez nagyon kiábrándító,kb előttem ezzel eléggé leszerepelt,mint férfi.Ez alapján ő mégsem heteró,hanem biszex?

dec. 17. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

Érdekes.


Ismerkedtek de már az a téma ő hogy szeretné meg milyen extrém vágyai vannak...


Transzival nem lehetett mert akkor járna hozzájuk és velük kiélné magát nem neked mondaná el ezeket. Már ha tényleg ez a valóság.

dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Biztos én élek egy alternatív valóságban, hogy akivel szexelni akarok, azzal nem húzom a szexig pár hétig, akivel meg ismerkedni akarok, azzal pár hét után nem beszélek a szex bugyrairól.
dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Az anális izgatás nem tesz valakit biszexuáissá. De aki transzneművel szexel, az nem lehet heteró. Nem érdekel, hogy mennyire nőies, ha farka van, és ez a pasit nem zavarja, akkor nem heteró.
dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Szomorú, ha így érzel iránta. :(
dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
A traszvesztita inkabb rossz a rosutatamasszazsal nincs baj szetem😁
dec. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Remélem a női biszexeket is elitéled és undorotsz tőlük!
dec. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 senkit nem ítélek el,egyszerűen én nem tudnék már vonzódni hozzá
dec. 17. 20:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig a pasi vonzódna hozzád ha pl te lennél a bi.
dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Meg a prosztata masszázs nem is gáz, hisz a prosztata a ferfiak g pontja. Nagy elvezet rud lenni nekik. Viszont a tobbi... Felcsatolhatossal megdugni, kozbe felvallalja hogy tetszenek neki a transzok akik nincsenek alul atmutve. Szerintem is biszex lehet, max nem vallja be maganak.
dec. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs baj. Bár, legalább őszinte ez is jelenthet valamit.
dec. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!