Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Intim masszázs, első alkalomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intim masszázs, első alkalommal, milyen szempontok alapján válasszak hozzá pasi masszőrt?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok és még szűz. Ennek hátterében az áll, hogy fiatalon nagyon bele voltam zúgva egy srácba, akivel sokat lógtunk együtt, majd őszintén bevallottam neki az érzéseimet, erre közölte, hogy szó sem lehet arról, hogy több legyen köztünk a külsőm miatt, majd elkezdte sorolni a hibáimat a külsőmön. Ez annyira rosszul érintett,hogy azóta teljesen bezártam, nem vagyok képes kezdeményezni,félek egy hasonló kudarctól. Viszont nagyon vágyom már arra, hogy valakivel intimebb viszonyban legyek, szinte már a falat vakarom, annyira kivagyok. Elhatároztam, hogy elmegyek intim masszázsra, közben talán fel tudnék oldódni,ellazulnék valaki kezei között. Mindenképp olyanhoz mennék, akinél van idő erre, tehát nem fél órára-órára, hanem hosszabb időre,illetve jó lenne, ha utána én is simogathatnám a testét. Tapasztalt, 30 körüli vagy feletti pasira gondoltam. Rosszlányokon kívül hol találok még ilyen pasikat? Ha voltatok már intim masszázson, akkor egy részletes beszámolót is olvasnék,hogy pontosan mi, és hogy zajlott.

2022. jún. 13. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem sok felajánlást fogsz itt kapni… jól válogasd meg kivel mész el!
2022. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rengeteget kaptam,de nem ez volt a kérdésem, hanem, hogy milyen szempontok alapján válasszak, milyen oldalakon. Olyanhoz akarok menni, aki profi, ezt csinálja, nem csak hobbi neki.
2022. jún. 13. 18:14
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
kamukérdés. annyira bezárkózó a kérdező, hogy mezei férfi nem kell neki csak prostituált....
2022. jún. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Valamit nagyon félreértesz, nem arról van szó,hogy mezei férfi nem kell,dehogynem, de nem az itteni privát üzenetekből fogok válogatni. Nem prostituáltat keresek, hanem profi masszőrt.
2022. jún. 13. 18:17
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
No offense, de azért a fickóról kiderülhetett volna előbb is, hogy nem éppen egy intelligens darab, ha ilyeneket volt képes mondani.
2022. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én ismerek egy profit!
2022. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Amikor intim masszázs lányt kerestem én ezeket a szempontokat vettem figyelembe:

- szeresse amit csinál, ne csak a pénzért legyen ott

- számomra fontos az is hogy az érintések legyen az elsődleges szeretetnyelve mivel számomra is az

- ha lehet legyen intellektuálisan is partner ne csak intimitásban; értsd úgy hogy beszélgetni is lehet vele változatosan

- ahogy nálad is a kölcsönösség nálam is szempont volt, mivel adni pont olyan jól tud esni mint kapni ;)

- ezt ugyan nem írtad mint elképzelést de nekem a kölcsönösségbe az is bele számított hogy orálisan is kényeztetni tudjuk egymást ne csak lingam legyen


Ebből a szempontból a beszamolok oldal volt a legjobb mert az ottani leírások alapján elég jó képet lehet kapni melyik lánynak milyen a stílusa de tudom hogy ez férfimasszőr esetén nem ilyen könnyű. Sajnos a legtöbb lány ábrándozik egy ilyen masszázsfiúról de beszámolót nem írnak róla..

2022. jún. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Volt régebben egy kérdés ott több csaj is írta hogy szokott menni és részletezték is hogy a gellertben az egyik ilyen meg olyan jó...

Keresd vissza.

Amúgy én támogatom az ötletet de jobb ha tudod hogy érzelmek nélkül nem lesz az igazi persze úgy is jó lehet.

2022. jún. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

z általad leírtak alapján cirka egy 100000 alsó hangon. Van ennyid?

Nem hiszem. Keress egy Yoni masszőrt, de az se lesz olcsóbb.

2022. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Én a helyedben inkább pszichológusra költeném azt a pénzt, lehet, hogy közelebb vinne a célodhoz.
2022. jún. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!