Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi/meleg fiúk ti hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/meleg fiúk ti hány évesen szexeltetek első alkalommal pasival? A pasi hány éves volt?

Figyelt kérdés
Élveztétek is? Jól sikerült?
dec. 19. 18:41
 1/10 sipekilaci ***** válasza:
80%
Mi számít annak? Ugyanis 16 voltam amikor némileg ittas állapotban elaludtam a gőzfürdőbnen és két idősebb pasi is leszopott. Élvezésig szoptak, de amúgy nem jelentett számomra sokat. Aztán 20 voltam amikor egy negyvenes masszőr szabályosan seggbebaszott. Nagyon értett hozzá, előtte bekréemezett kézzel ellazított, mondjuk ettől még egy kicsit fájt a behatolás, de hamar túl voltam a fájdalmon. És amikor a farkával a prosztatámat ingerelte az már kifejezetten jó volt. Marha nagyot durrantam én is (meg ő is a fenekembe). Furcsa volt, meglepő, de később átgondolva egészen jó.Mostanság mindkét nemmel szexelek (gruppenben) de nővel élek együtt. Nem fárasztom magam a besorolással, de leginkább a biszexhez állok közel.
dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Hát én 25 vagyok, de még mindig nem jött össze 😰
dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam ő 19
dec. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Innen ismertem meg anno. Évekkel ezelőtt. Én 16 a pasi 33 és a mai napig szexelek vele. Nagyon jó volt vele. Pedig a csávóka nem nagy szám. Csak valahogy megkedveltette magát velem.
dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még semmi se volt sráccal. Mikor 16 voltam lehetett volna ugyanis a szobatársam bevallotta, hogy meleg és nagyon bejövök neki. Azonban nem mertem bevallani neki hogy akár benne is lennék hogy leszopjon.
dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1 3 voltunk mindketten.

De azóta nem voltam pasival, nővel annál inkább és nem hiányzik a férfi együttlét, pedig akkor anno nagyon élveztem mindig és nem bántam meg.


21F

dec. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
18 voltam amikor hagytam egyszer buliba együtt alvaskor hogy egy srac bedugja. azota sem volt ilyenben reszem.
dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen egy 28évessel.

Hagytam neki, hogy franciázzon. Később pedig szex is volt oda vissza alapon. Hosszú intim mérete volt de nem volt vastag ezért élveztem.

dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Chivas Regal ***** válasza:
15 évesen kezdtem el szopni magam.(ha ez biszex dolognak számít egyáltalán) De azt nagyon sajnálom hogy annó nem lőttem a torkomra az anyagot.
dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36 bi aktív vagyok, kb 25 évesen voltam először pasival. Emlékszem egy rohadt jól szopott... ☺️
ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!