Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi számít BDSM-nek? Pl mélytorok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít BDSM-nek? Pl mélytorok?

Figyelt kérdés
Nálatok mi tartozik bele?
dec. 19. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... a szimpla dugás is lehet BDSM ha olyan a szituáció és a helyzet.
dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A BDSM alapjaival legyél tisztában és rájössz, hogy a mélytorok nem BDSM :)
dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Így önmagában biztos nem
dec. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

BDSM = bondage (kötözés), dominancia és alárendeltség, szadizmus és mazochizmus


A mélytorok lehet része a BDSM-nek, de önmagában még nem az.

dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na látom ki lettem oktatva :) Pont azért kérdeztem hogy hol indul a dolog... na mindegy.
dec. 19. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mást jelent a BDSM.


Nálam pl az önkéntes alárendelődést (azért, mert Ő megérdemli, mert NEKI szeretnék alárendelődni), az Ő kiszolgálását, örömének keresését. Azt hogy letérdelek elé (fizikailag és lelkileg is). Hogy végrehajtom az utasításait (mert akarom).

Továbbá, azt is hogy az én örömömre elfenekel (az első ilyen akció közben derült ki, hogy ez őt is izgatja), befogja a szememet/fülemet, lefogja a kezemet, lerögzít, kikötöz.

Hogy (mindkettőnk örömére, ha olyan a hangulat) random, előjáték nélkül ráfordít az asztalra és keményebben megdug, leri.bancoz, a fejemet ráhúzza a farkára sz@pás közben.


Alkalmanként szerepcsere.


Mindezt teljes őszinteség, nyílt kommunikáció és végtelen szeretet, tisztelet mellett, egymás testi és lelki kielégüléséért, és NÁLUNK 100%-ban csak szex idején (azaz a mindennapi életben nem "játszunk"), az is csak az együttlétek kb felében, harmadában.


Azaz, számunkra a BDSM egy étel az étlapról, amit van hogy gyakrabban, van hogy ritkábban rendelünk.

dec. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk kikotozod a csajt es ugy melytorkoztatod az mar szeritem bdsm🤓
dec. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!