Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy szedjek fel egy ismeretle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedjek fel egy ismeretlen srácot akit csak a buszon látok minden nap?

Figyelt kérdés

Kiírtam egy kérdést múltkor, de mivel nem írtam részleteket, így félreérthető volt és átkerült másik kategóriába.

Szóval minden reggel látok a buszon egy 18-19 éves srácot aki elképesztően helyes (magas, sportos, barna nagyon jó haja van, sármos az arca...) , én is fiú vagyok, kb. senki nem tudja rólam hogy bejönnek a fiúk is.

De ez a srác annyira az esetem hogy nála még erőt is vennék magamon, de nem tudom hogy közeledjek, vagy hogy puhatoljam ki, hogy egyáltalán hajlana-e az ilyenekre.

Van valakinek valami tippje/ötlete? Mert az hogy oda megyek hozzá hogy szia, ismerkedjünk az nyilván nem opció...


dec. 22. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Kérj tőle 200Ftot
dec. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Veletlenul. Esselmra mikor kanyarodik a busz😀 hat inkabb aza valoszinű hogy hetero de hat proba cseresznye😀 vagy kerdez meg hogy mutudom en a piacnal hol kell leszallni😀 vagy ilyesmi
dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ülj mellé és beszéljetek.
dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve nekem is volt ilyen dilemmám fiúként. Egykét évig szoktam látni a buszon egy elegáns nagyon jóképű, szőkés, vékony, kissé alacsony srácot, aki teljesen crush volt nekem, és rengeteget gondolkoztam rajta, milyen szöveggel menjek oda hozzá, de mindig tele volt a busz, vagy sosem volt merszem odamenni hozzá. Emlékeimben megmaradt a képe, de utólag visszagondolva nem bántam meg, hogy nem mentem oda hozzá, mivel tudom milyen ideges lettem volna, kellemetlen lett volna neki is a beszélgetés. Talán ma már bátrabb lennék.

Tudom, esélytelen, de hátha olvasod és magadra ismersz, útitárs, és te is a 38/238-as busszal jártál Szigetszentmiklós és Csepel között kék-sárga kabátban, akkor kérlek írj xD

Neked azt tudom tanácsolni, hogy ha adott a helyzet, akkor merd megszólítani egyszerűen (szia! látom, te is sokat utazol ezen a járaton…), mielőtt kvázi belezúgnál vagy ráfeszülnél, mert lásd az én esetemet, akkor már úgysem mernéd megtenni. Felszedni nem biztos, hogy sikerül, de beszélgetni csak sikerül vele.

dec. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Leírod egy papírra röviden, hogy dugatni/szopatni akarod magad vele, meg egy elérhetőség.

Leszállás előtt a kezébe nyomod és eltűnsz.

Ha keres, akarja. Ha nem, akkor legközelebb a buszon úgy csinálsz, mintha semmi nem történt volna.


Ez egy semmiből jövő, titkos, random kaland lehetősége, én keresnélek.

dec. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán mellé ülsz, és próbálsz vele beszélgetni. Érezni fogod hogy szimpatikus vagy neki vagy sem.
dec. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Probalj vele beszelgetest kezdemenyezni, vagy "veletlen" ha kapaszkodik megfogni a kezet.

En örülnek ha egy normalis srac valami kedves szöveggel beprobalkozna. Bar nem vagyok meleg.

jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!