Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha börtönbe kell menni, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha börtönbe kell menni, és ott meg fognak köcsögölni, mit szeretnétek: igazi meleg csinálja, vagy inkább egy olyan heteró, aki csak ott bent meleg kényszerből, nőhiányból...?

Figyelt kérdés

dec. 23. 16:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Régebben bejártam dolgozni a helyi böribe, már akkor kamera hátán kamera volt, zuhanyozás legfeljebb 5 perc, meg amúgy is az elítéltek minden perce kitöltve, felügyelve, nincs ám idő holmi romantikázásra. 16 ágyas körletekben ugyancsak nem lehet szexelni, bármikor bárki feldobhatja őket és akkor ugrik minden bónusz, kedvezmény. A szerelmespárokat rögtön szétválasztják. Örökre.

A szexet tiltja a szabályzat.

dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Fúj?
dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Nekem mindegy, hogy ki csinálja neked.
dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

#1.: Nem tudom, hogy te milyen jogcímen és melyik intézetbe jártál, de a kamerák kivételével jó nagy hülyeségeket írtál össze...

Smasszer vagyok, aki több több intézetben is volt már, tudom, hogy miről beszélek.

dec. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#1 és #4

És nektek ki csinálta, heteró vagy meleg? :)


Bocsi, csak vicceltem...

dec. 23. 22:31
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

#4-es vagyok. Csinálta homokos, biszex és "heteró" is (aki csajjal ugyan sose volt, viszont engem rendszeresen kúrogatott és szopatott, és persze Ő HETERÓ :D), csak éppen kint, civilben.

De amúgy jó volt a "beszólásod", én szeretem a vicceket. :)

dec. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#4 Örülök hogy értékelted. :)
dec. 24. 05:54
 8/18 Oldfire ***** válasza:
96%
Ha bekerülsz, már teljesen mindegy lesz
dec. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
De amúgy lehetne a meleg srác a benti kis apucid, aki megvéd a rossz fiúktól
dec. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 Egy "Daddy" maffiafőnök..
dec. 25. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!