Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha börtönbe kell menni, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha börtönbe kell menni, és ott meg fognak köcsögölni, mit szeretnétek: igazi meleg csinálja, vagy inkább egy olyan heteró, aki csak ott bent meleg kényszerből, nőhiányból...?

Figyelt kérdés

dec. 23. 16:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem te fogod eldönteni, hogy kidugjon meg téged! Te ott csak egy utolsó csicska leszel, aki parancs szóra megcsinál mindent!

Az 1-enek nincsen igaza! Szinte bármikor megdughatnak bárhol bármikor bárkit, az őrök le se szarják hogy mit csinálnak, egymással a fogjok.

dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
25%

Ismét egy olyan válaszoló, aki tuti lehúzott már vagy 50 évet, így aztán mindenre tudja a pontos választ...

Nem is értem, hogy egyesek minek írogatnak valamiről, amiről fogalmuk sincs! A filmek NEM a valóságot tükrözik! Nem, még a dokumentum filmek sem tudják vissza adni a való életet. Aki csak hallomásra alapozza a "tényeket"- mert "én olyantól hallottam, aki..."- ő sem fogja tudni a valóságot.Fel kéne ezeket fogni, és fel kellene ébredni az álomvilágból!

A #4-es voltam.

dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36%
4es es ez a "buzulas" mennyire gyakori? Marmint masoknal, heteroknal pl( es itt nem a sose volt novel "heterora" gondolok)
dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Aki heteró az börtönközösségben is heteró. "Buzulásban" kizárólag egyetlen esetben vehet részt: kényszerből, csoport-nyomásra. Ez főleg a fiatalkorúak esetében lehetséges, de felnőttek közt sem zárható ki.

Ekkor a hierarchia kialakítása során fordulhat elő (felnőtteknél jellemzően csak nagyobb -10 feletti- zárkaközösségekben), hogy a fizikailag és/vagy mentálisan/ lelkileg leggyengébb rabtársaik feletti erőfitogtatás/ uralkodás biztosítása céljából követik el a nemi-erőszakot. Ilyen esetben a teljesen heterót is rákényszerítheti a csoport vagy a csoport-szellem, hogy beálljon a sorba, mert ellenkező esetben akár ő is a másik oldalon (megerőszakolt/kirekesztett) találhatja magát.

De ismét kiemelem, hogy ez is nagyon ritka, mondhatni az össz számot tekintve is elenyésző.

A bv-ben (büntetés-végrehajtás) elkövetett nem-erőszakok csak a legritkább esetben maradhatnak titokban "hosszabb" időre. Ennek jeleit (ha a rab maga nem is jelzi) a rutinos felügyelők/ reintegrációs-tisztek(régebben: nevelők) - általában- hamar észre veszik, és igenis intézkednek ellene, mert ez KÖTELESSÉGÜK! Ilyen esetek is azonban jóval 50 alatt vannak évente, és ez közel 20.000 fogoly esetén messze van az amerikai filmek -vagy akár ottani valóság- arányaitól...

dec. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
A börtönben is szexelni kell. A szabály az, hogy az emeletes ágyról két módon tudsz új lakóként lejönni: vagy megvernek, vagy megbsznak...
jan. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismét egy zseniális "megmondó" figura...
jan. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs személyes tapasztalatom szerencsére, de most így belegondoltam mégis... Szerintem a heterók főleg a dominancia kifejezésére meg a gyors kielégülésre használják a homokos szexet odabent. Úgyhogy egy heteróról inkább gondolom azt, hogy durván csinálja, és nem igazán törődik a másikkal. Egy meleg esetében inkább tudom elképzelni, hogy érzelmesebben és finomabban áll hozzá, segít ellazulni előtte, esetleg még azzal is törődik közben, hogy te is felizguljál kicsit, és élvezzed valamennyire. Úgyhogy ha nagyon választani kell, én inkább egy meleg férfinek hagynám szerintem.
jan. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
76%
Olyan nincs hogy hetero kényszerből. Ha egy férfi ánuszára megmered a fütykös és elkezd könnyezni, akkor bizony buzoid vagy aki tagadásban él.
jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!