Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ahogy idősödtél hogy változott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahogy idősödtél hogy változott a vonzalmad mások iránt?

Figyelt kérdés

Elsősorban azoknak a véleménye érdekel, akik az idősebbeket kedvelték.


Tinédzser koromban is bejöttek az idősebbek, illetve most is, de akkoriban még a 40-50 közti korosztály volt a belépő szint nálam. Ez az idő elteltével tovább nőtt. Úgy gondolom, hogy egy bizonyos kor felett már nem fog tovább nőni ez, mert szerintem egy 70+ korosztály már nem érdekelne annyira, viszont már ha közelebb érek az 50-60-hoz, akkor ez alapján lehet, hogy az is halványul majd. A fiatalabbak pedig nem annyira érdekeltek túlzottan ezidáig.



dec. 24. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szereted az öreg szagot mi?
dec. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Sehogy nem változott.

14 évesen is 18-24 éves női test tetszett, és 45 évesen is az tetszik.

dec. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes,mert 18 éves srácként negyvenes, passzív férfivel volt az első élményem.

Negyvenesként pedig nekem a 25 feletti de ötven alatti férfiak kezdtek bejönni,de valahogy az élet fiatalokkal hozott össze,azokkal jobban kijöttem mindig.Mondjuk az öreges kinézetet,szagot,mentalitást ki nem állhatom és nem azért,mert nekem egyik sincs.


F

dec. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kamaszkoromban is már a legalább 15 évvel idősebb férfiak vonzottak, és ez az idővel csak nagyon enyhén csökkent. Most 44 évesen is 16 évvel idősebb férfi a szeretőm.

A huszonèveseket fiúknak látom, a 30-asokat általában nem találom elég férfiasnak, nálam most is a 40 fölötti kor ami bejön.


Nőkből, egészen mostanáig csak egyetlen nővel volt dolgom, nem is vágytam idegenre. Mostanában viszont azt veszem észre hogy sokkal nyitottabb vagyok rájuk is. Ott sem a huszonèves korosztály, hanem 35-50 között.

dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hogy te mekkora szerencsés vagy 4-es,azzal,hogy van férfi az életedben.


Meddő próbálkozás az ismerkedés sajnos :/

Ötvenes férfi vagyok.


3-as

dec. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5: Úgy tudom elég sokan keresnek 50-eseket. Bár lehet nem kapcsolatra.
dec. 25. 14:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor aki keres,az írhat :)

Karácsonyi meglepetésnek...


#5

dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

engem aki akar, megnézhet romeon

50

dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem úgy változott, hogy egyre inkább csak a sportosak tetszenek és minél szőrtelenebb
dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán, most is a 30-50 közti korosztály a kedvencem.
dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!