Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi pasi nem fogadta el magát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi pasi nem fogadta el magát ha, előttem és mások előtt is lenézi kibeszéli a bi, meleg pasikat? Mit csináljak hogy elfogadja magát?

Figyelt kérdés
dec. 24. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Vagy azt hiszi magarol hogy hetero es nemmakarja hogy le.uzizzakgondolom es ezert inkabb ugy gondolja hogy ő nem bi vedekezes elobb utobb biztos elfogadja magat😀
dec. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Olyanról írom,akiről tudom amit tudok.

Állandóan szidja a melegeket,biszex férfiakat,elmondja mindenféle családirtónak, selejtnek őket.

Egy kétgyerekes családapa,akinek négy éve van egy öreg,ronda pasija,aki úgy kezeli mint egy cselédet,egy rongyot,alázza,stb. Egy közös ismerősnek mondta el,aki megkérdezte tőlem,hogy nekem is mindig szitkozódik-e.

Mindketten úgy gondoljuk,hogy a saját lelkét nyugtatgatja ezzel,hogy szitkozódik.Miközben enyhén szólva is undorító,amit a családja,neje és gyerekei mellett a vénemberrel csinál,évek óta.

Utálhatja magát is,csak nincs ereje vagy mersze véget vetni ennek a szexviszonynak.

dec. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!