Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kíváncsi heteróval voltatok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi heteróval voltatok? Megbántad, hogy "beavattad"?

Figyelt kérdés
Ha igen miért bántad meg? Hány évesek voltatok? Egy haverom keresett meg hogy lennék-e ... A farka bejön meg a test is, stb. Csak félek ez azért rosszul is elsülhet.
dec. 27. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem állt fel neki, hiába cumiztam.
dec. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Voltam több ilyennel is. Nincs rossz tapasztalatom velük! Sőt!

Volt akivel csak orál volt még farokverés, volt akivel mindent is csináltunk, olyan kíváncsi volt...

dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Én is ilyen vagyok

Kíváncsi heteró habár szerintem ez a kifejezés paradox.

Nincs kíváncsi heteró, akit érdekel az azonos nem az biszex

Ennyi.

Nekem is csak orál volt egy meleggel.

Nem nagyon izgat az anál de emiatt nem tartom magam 100% heteronak.

dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Még nekem sincs túl sok tapasztalat, de voltam már magát kíváncsi heteronak mondó sráccal, nem bántam meg és ő sem.
dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én enyhe biszexként évi egy-egy alkalommal vagyok férfival. Nálam a kölcsönös verés és orál a max ilyen esetekben.
dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
En nem bantam meg, de o igen.
jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Eddig csak egy kezdőt szoptam, ő az egyetlen, aki nem élvezett el a számtól. Igaz, az erdőben történt, így nem tudta elengedni magát.
febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Amikor én voltam kíváncsi, mert heterónak gondoltam ugyan magam, nem bántam meg hogy érezhettem a kezemben másik fiú farkát. Azóta volt olyan eset, hogy én voltam olyan fiúval, aki kíváncsi volt és ő sem bánta meg.
febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt,annyira jó lett a találkozás,hogy barátság lett belőle,három évre.
febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 érdekesek ezek a kijelentések ,hogy akkor valaki biszex ha kíváncsi rá milyen lehet. Hát nem tudom az én parneremmel is van például strapon játék vagy prosztata masszázs. De a skatuják szerint biszex vagyok. Több fórumon olvasva a hozzaállásokat. Sőt néha még magam is lovagolok dildón. Ez mellett abszolút nem érdekel a férfi érintés,vagy hogy szopjak mást, netán én vagy ő dugjon engem. Szerintem ezt így egyértelműen kijelenteni a paradox.
febr. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!