Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aktív pasik összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív pasik összejönnétek olyan passzívval aki dohányzik, vagy megtiltanátok neki?

Figyelt kérdés
dec. 27. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Milyen hülye kérdés?

Vagy ilyen sub kapcsolatra gondoltál?

Ha valakinek nem tetszik hogy dohányzom akkor húzzon a picsába.

Vagy ha nekem nem tetszik hogy cigizik akkor vagy megszokom vagy megszökök. Ennyi.

dec. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem tiltanàm meg neki. Az ő élete, úgy krja el ahogy akarja. De nem is imserkednék vele tovább🤷‍♂️
dec. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi az amit megtiltanátok neki?
dec. 27. 09:48
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Amik alap dolgok egy kapcsolatban.

Nem tiltás de elvárás.

Pl hűség

dec. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Zavarna, de nem tiltanám meg neki
dec. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Dohányzó alapból off, gyenge jellemre utal, ha nincsen cigije agybeteg lesz
dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Én nem tiltanám.engem a cigizés nem zavarna
dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
7es vagyok.....nem a cigizés döntene hogy összejövök e vele.
dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én dohányzok… de ez a gyenge jellemre utal… stb… nem minden dohányos valódi függő.

Én gond nélkül kibírom rágyujtás nélkül, de hogy őszinte legyek, a kávézás rituáléja sokkal jobb dohányzással 😂 így ilyenkor tuti rágyujtok, a nap többi részében nem.

febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es egyetértek veled abban hogy ez a "gyenge jellem"meg stb egy kicsit túlzás.nemdohányzóként néha már engem zavar ez a boszorkányüldözés ami a cigiseket körűlveszi.Biztos van alapja a dolgoknak de én még nem tapasztaltam olyan durva dolgokat amit szoktak írni.pedig volt egy pár cigis párom.ja és tényleg igaz lehet a kávé cigi kombóról hogy jó ,mert sokan mondják.
febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!