Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex srácok, szerintetek én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex srácok, szerintetek én biszex lennék?

Figyelt kérdés
Van egy fiatal dominám. Ő büntetésként szabta ki hogy egy másik szolgájával (pasi) kell lennem. Pontosabban hagynom kellett, hogy orálisan kényeztessen a srác a dominám előtt. Viszont én brutálisan nagyot élveztem tőle. Azóta azon kattogok, hogy azért mert megalázó és a dominám nézte vagy azért mert egy srác szopott.
dec. 28. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire Élvezted, akkor biztos biszex vagy.
dec. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem undorodtál, tetszett, élvezted, esetleg megismételnéd szívesen, akkor igen, van benned hajlam rá. De túlgondolni sem kell, ez igazából még így csak lightos dolog ahhoz képest, ami két pasi közt megtörténhet.
dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De mi van ha azt élveztem hogy nem akarom és mégis megtörténik?
dec. 28. 10:11
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen mindegy,nem kell kategóriákba rakni az embereket.Jó volt,ez a lényeg
dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a biszexualitás ott kezdődik, hogy két azonos nemű személy vonzódik egymáshoz szexuálisan.

Ilyen esetben, az általad leírtak alapján neked nem az tetszett, hogy férfi tette, hanem maga a kiszolgáltatottság az adott szituációban.

Amennyiben egy férfi látványa, gondolata nem tud szexuálisan feltüzelni, így nem gondolom, hogy egyértelműen biszexnek lehetne titulálni, hiszen hiányzik az alapja az egésznek. Pl attól mert izgató egy penisz látványa, még taszíthat annak a gondolata, hogy férfival szeretkezz.


Ez szerintem inkább annyi, hogy szexuálisan nyitott vagy.

dec. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az egyik srác privibe azt írta, hogy hagynom kéne kényszer nélkül és kiderül. Szerintetek is?
dec. 28. 11:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen.
dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sipekilaci ***** válasza:
69%
4-es nagyon igazad van! Minek folyton azon kattogni, hogy milyen kategória? Élvezni kell és kész!
dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azota probaltad "kenyszer" nelkul?
jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!