Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, a szemetekben hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a szemetekben hetero vagy biszex az a pasi, aki azt élvezi a legjobban, ha a női partnere análisan kényezteti őt?

Figyelt kérdés

dec. 31. 10:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha párszor felmerülne, nem lenne gond. Megcsinálnám, ha nem élvezem is. De abból, hogy ez téged ennyire nagyon érdekel, hogy naponta írsz ki kérdést, és ez alapján ismerkedsz, arra gondolok, hogy ekörül forogna a szexuális életünk. Ez pedig kizárt. Velem semmi ne azért akarjon együtt lenni, mert hajlandó vagyok seggberakni felcsatolhatóssal.
dec. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%

Miért ne lenne hetero. Igazából a partnerem engem is van hogy szopás közben prosztatán keresztül is kényeztet illetve ingerel. Hatalmas élvezetet tud nyújtani. Illetve van hogy straponnal is megdug.

Ezt érdekes módon ő is annyira tudja élvezni,hogy szinte át ázik a bugyija ha erre kerül a sor.

Sőt sokszor van ,hogy én is játszom itthon magammal dildóval éppen ahogy jól esik.

Ez mellett érdemes leszögezni ,hogy a ffi érintés nem érdekel,sem hogy egy ffi dugjon meg,vagy szopjuk egymást. Tehát ettől még nem lesz biszex senki sem.

Ez csak egy vágy egy fajta perverzió, amit másokkal ellentétben az ember mer vállalni és megélni illetve élvezni az életet.

A fentieket olvasva pedig eléggé rossz gondolat ha valaki ebben méri a férfiasságot.

febr. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!