Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pia miatt lehet kijön a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pia miatt lehet kijön a biszex oldalam?

Figyelt kérdés
A szilveszteri bulin 1 haverom buliján voltam. Ahol egy fiatalabb srác végig körülöttem volt. Aztán egyszer csak lesmárolt mikor kettesbe maradt velem. Aminek az lett a vége, hogy megdugtam a kocsijában. De most nem tudom mi lesz. Elpletykálja-e, stb. Plusz nem értem hogy honnan jött ez. Nincs barátnőm mielőtt még lenne a nagy ítélkezés cunami. Az a durva, hogy most úgy vagyok vele, hogy amúgy simán szexelnék pasival még. Tehát nem a pia hatása már. Nem értem magam.
jan. 1. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
A pia oldja a gátlásokat, szóval biztosan segített benne hogy megtedd. Nyilván vonzódsz a férfiakhoz, ha ez megtörtént. És ha jó volt, akkor egészségedre 😁
jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Én is akarom sráccal, de sajna nekem nem volt ilyen helyzet. Irigyellek.
jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell értened magad. Ne gondolkodj ezen. Ha jó volt és élvezted, akkor éld meg és szeretkezz srácokkal, 😊
jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Te bizony búza vagy!
jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Biszex vagy, nem nagy dolog. A lényeg hogy mindig legyen nálad gumi,mindegy hogy milyen neművel csinálod.
jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Jöjjetek össze. <3
jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Biszex vagy, de ezen semmi szégyelni valód nincs. Vagyunk sokan. A világ legjobb dolga, mert mindkét nemmel élvezheted a szexet! Nyilván nem kell nagy dobra verni a dolgot. De nyugi, a srác se fog pletykálni. A lényeg, hogy jó volt egymással. Ha neki sincs senkije, meg józanul is bejöttök egymásnak, szerintem nyugodtan ismételjetek...! Fogadd el magad biszexnek és élvezd az életet! A többi mellékes...
jan. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!