Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám erősíteni a dom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám erősíteni a dom oldalam?

Figyelt kérdés

Switch vagyok de sokkal inkabb az alárendeltség izgat viszont szeretnék ezen változtatni hogy jobban élveztem a domoskodást, mikkel próbálkozzak?


28/F


2022. dec. 30. 03:36
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Azért még Magyarországon élünk? Két sosem hallott kifejezés, amiről nem is hallottam még. Dom, az templom, katedrális. A másik Svájcra hajaz...
2022. dec. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tudomány jelenlegi állása (és a személyes tapasztalataim szerint is) ezen nem lehet változatni. Ha sokkal inkább az alárendeltség izgat, akkor ez nem véletlen.. Elnyomhatod, átverheted magad, hogy te inkább domináns vagy.. viselkedhetsz úgy, stb.. de nem fogsz tudni úgy kielégülni, hiszen ami hazugság, az csak csak hazugság.

Ez egy nehéz út.. Kipróbálhatod és megszerezeted a saját tapasztalataidat, de sajnos csak idő kidobás, később ugyanoda fogsz visszatérni és a sub oldalad erősebb lesz. Egy 100%-ban igazi domináns férfivel egy ilyen olyan switch/sub sajnos nem tudja felvenni a versenyt, mert több személyiségrétege van, ami eltérő a domináns énjétől. Azaz csak egy önmeghamisítás árán létrejövő, erőltetett, alkalmi utánzat lesz. Kérdés, hogy megéri-e más életét élni és szenvedni?

2022. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!