Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek is gáz hogy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz hogy ilyen hamar? Többi lent.

Figyelt kérdés
1,5 éve megtörtént életem első biszexuális élménye leszopott egy pasi. Nehéz volt rá vennem magam de bele mentem átadtam magam a saját nememnek. A vártnál jobban sült el a dolog ugyanis arra számítottam hogy nem fogom élvezni vagy fel sem áll viszont pont az ellentétje történt úgy élveztem hogy 2 perc alatt szájba élveztem . Szégyeltem is magam kellemetlen volt mert a másik fél megkérdezte hogy csak ennyi? Eddig bírtad? Kívántad? Mire én csak annyit mondtam igen aztán ott hagytam . Viszont most újra találkoztunk és megemlítette hogy újra leszopna viszont még hezitálok mert nem akarok megint beégni hogy 2 percen belül a szájába élvezek .. Mit tegyek hogy tovább bírjam ?
jan. 1. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát... én a helyedben keresnék egy kevésbé bunkó pasast, de hát te tudod.
jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez 10 éve tartó gond, hogy szopás közben nem bírom 2 percnél tovább, de minden más helyzetben nincs gond vele. Bármi van, simán bírom, de orálnál végem.


29 F

jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondani kell neki hogy lassan csinálja, golyókkal is játsszon meg combokkal, hogy ne tudj gyorsan elsülni. Aztán a végén rágyorsíthat, annál jobb lesz az élvezés is. 😁 Nekem is ha egybol a lényegre térnek akkor orálnál 2 perc és elsülök, túl jó egyszerűen.
jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Mielőtt találkoznál vele, verd ki.
jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én semmi cikit nem találok benne, hogy egy jó szopástól valaki 2 perc alatt eldurran! Én is kb.addig bírom. Hangsúlyozom: JÓ szopástól...

Amúgy abszolút nem vagyok gyorstüzelő típus a szexben, épp ellenkezőleg, maratoni ideig tudok dugni, de ha jó bőnyálasan szopnak, az kikészít hamar! Ezért imádom annyira az orális szexet, szerintem kevés erotikusabb dolog van a világon, mint mikor szopja valaki az ember dákóját!

Ha az ismerősöd nekem szólt volna be ilyet, hogy csak ennyi, esküszöm felszopattam volna vele újra keményre, de aztán kegyetlenül seggbek.rtam volna, úgy hogy 2 napig nem lett volna kedve leülni a parasztnak!

Én szoptam már le fiút fél perc alatt is, de nem cikiztem! Örültem, hogy jó volt neki! És hogy bekaphattam.

jan. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a vágyam egy gyorstüzelő. Ha akarod nekem írhatsz.
jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lrnyegeben elvesztetted a szuzesseged ujra. Persze h 2p volt. Gyakorlat teszi a mestert
jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem aztán az se zavarna, ha egy perc alatt élvezne a számba a másik. Mi sem bizonyítja jobban, hogy nagyon élvezte a dolgot. A szopásnak meg éppen az örömszerzés a célja.

Szerintem keress egy normális partnert, aki megérdemel téged!

Ha nagyon ki vagy éhezve, kisegítelek egy szopással : )

jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem se kell sok.2-3 perc,de jöhet a második menet,az már jóval tovább tart
jan. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na, fiúk, ha érdekel titeket "edging" játék, akkor írjatok!

Szívesen csinálom nagyon lassan, kínzó módon, hogy minél tovább tartson.

Hely, kocsi adott. (Nem kamu, ha pozitív a másik fél, jövőhéten mehetne is.)


F/32

jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!