Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babájának viszonylag...

Akinek a babájának viszonylag későn bújt ki az első foga, mennyire viselte meg a fogzás? Hamar jött utána a többi?

Figyelt kérdés

Jövő héten már 10 hónapos lesz, de még nincs egyetlen foga sem...

Éjjel fél éve óránként kel, kicsit félek tőle, hogy a fogzástól ez majd még tovább romlik


2022. júl. 18. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

10 hónapos a gyerek.

Fél éve óránként kel.


Na, ez nem a fogzás.

Az enyémnek 7 hónapos a jött ki az első kettő. Egyik nap eszre vettem hogy a fogínye mintha két ponton sebes lenne. Másnap ez a két pont két kis vonalacska lett, hármas nap meg már látszott a kis halvány fog. Utána pedig már napról napra nőtt.

Nyűgös se volt meg semmi, alvását nem zavarta.


A fél éve tartó őrületesen rossz alvás NYILVÁN nem emiatt van.


Itt szokás ennek az ellenkezőjét írni, de ha az én gyerekem kelne fel fél éve óránként, annak már biztos utána jártam volna.

2022. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Másik pedig, hogy a fogzás ezen ronthat e: hova lehet ezen rontani???
2022. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1 évesen jött ki az első, semennyire nem viselte meg
2022. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első: tisztában vagyok vele, hogy nem emiatt van, ezt nem is írtam sehol


Második: Ha mondjuk fél óránként kelne, az sokkal rosszabb :D

2022. júl. 18. 11:21
 5/9 anonim ***** válasza:
9 hónaposan jött ki neki az első, megviselte az összes fog, borzalmas időszak volt. Volt amikor 5 percenként kelt éjszaka. Az első után sokára jött a többi, alig voltak fogai másfél -2 évesen is, nagyon nagy bajban voltunk az evéssel, mert az nem igaz, hogy az ínyével midnent szétrág.
2022. júl. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Értem első hogy neked szuper gyereked volt,de nem mindegyik ilyen sőt a tied a ritkább. Enyém 3 hónapos kora óta fogzik, 9 hónaposan jött ki az első fog, na előtte nagy nyűglődés volt. Most hogy kibújt jobban alszik.
2022. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10 hónaposan bújt ki az első fog hegye. 3 hónapos korától, nagyon megviselte.
2022. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 évesen jöttek az első fogai (4 db egyszerre!) Néha volt csak nyűgös de dentinoxal kentük akkor simán vissza aludt.
2022. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

9,5 hónaposan jött ki az első kettő. Utána 15 hónaposan jött neki a következő. És mindegyik nagyon megviselte.

Most 11 éves, és még csak 8 tejfoga esett ki. Nagyon lassan jöttek neki, most a csontfogak is lassan jönnek neki.

2022. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!