Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez jelenthet valamit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Leszbikus lány vagyok és van egy elvileg hetero barátnőm. Küldtem neki tegnap egy képet hogy be vág e a nadrág elől,és azt mondta ma részegen, hogy szexi ahogy be vágott, még rá is közelített.
jan. 3. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Akkor nem hetero


Te mit reagáltál erre amúgy?

jan. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mosolyogtam
jan. 3. 01:44
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Te most tényleg rápróbáltál? Miért kell kockáztatni a barátságot?

Küldted volna más lánynak a sunádról a fotót.

jan. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ezek szerint tetszett neki,a szándék pedig nem ez volt, hanem hogy megkérdezzem nem áll e hülyén a nadrág
jan. 3. 05:07
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Hülye duma :) A lányok pontosan tudják, ha valami nem jól áll rajtuk :)
jan. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőként szerintem is gáz ilyen képet küldeni. Tuti nem küldenék barátnak. Plusz amit részegen mondott, könnyen lehet, hogy tudja, hogy szereted a nőket, ő meg rájátszik. Férfiakkal is sokszor csinálják, ha úgy látják, hogy bejön nekik, és kell az önbizalom növelés. Biztos nem ő lesz a nagy szerelem.
jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagy a farkam, és nem cserélném kisebbre, de nekem is bejön máson a kis méret :D
jan. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!