Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kollégiumban, közös lakótárs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégiumban, közös lakótárs esetén észre szoktátok venni, amikor a másik srác önkielégít pl. paplan alatt? Figyelitek ilyenkor, vagy úgy tesztek, mintha észre sem vennétek?

Figyelt kérdés
jan. 4. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pár éve koliban vagy zuhanyzóban vertük ki vagy ha egyedül voltunk a szobában (akár hétvégén).

Zuhanyzóban kevésbé ügyeltek egyesek arra hogy más ne lássa.

Amikor közösen laktam egy haverommal albérletben akkor meg mindketten a saját szobánkban intéztük el (legalábbis magamról ezt tudom mondani, de gondolom ő is)

jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szobában mi nem csináltuk, de nyílt titok volt hogy a zuhanyzoban csinálják a srácok :D én is mindig ott vertem ki, és volt amikor még függöny sem volt csak háttal fordultunk
jan. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is a zuhanyzóba csináltuk

Legtöbbször befordulva

De voltak spriccversenyek is

jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
simán. koleszos voltam, ott minden volt öreg. szobában recskaverseny, zuhanyban ki lő messzebbre. ha valaki csak úgy ki akarta verni, megtette, miközben mi filmeztünk vagy bármi. én azóta 35 lettem, most is kicsapom zuhanyban, főleg edzés után elég jólesik rárántani. Házas hetero vagyok btw
jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert ronda szobatarsaim vannak
jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten tudtuk, hogy mikor veri a másik, illetve volt hogy rajta is kaptam.
jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi ott elég nyíltan csináltuk,a zuhany alatt,de a szobában is. Nem igazát titkolta senki,esetleg eleinte
jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mindenki tudta a másikról, mikor veri, pl. Ment ki mosdóba és visszajött fél óra múlva, de valamikor be is szoktuk jelenteni, hogy megyek kiverem.
jan. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9: Volt, aki "véletlenül" pont ő is kiment akkor cigizni? :D
jan. 11. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!