Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Koleszban a fiúk közti szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koleszban a fiúk közti szexuális "játékok" csak játékok? Mi az okuk? Lehet következtetni abből a nemi orientációra (hetero/bi/homo)?

Figyelt kérdés
Koleszos voltam 4 évig, most fejeztem be a gimit és bizony a koleszos éveim alatt volt részem pár érdekes kalandban szobatársakkal, kolesztársakkal... Pl. volt olyan, hogy játékból / hülyeségből / viccből megd-ugta egymást egy szoba, vagy átjöttek, és a 2 szoba megb-szta egymást. Természetesen ruhán keresztül. Na most, természetesen én bele mentem, mivel biszexuális vagyok és hát miért ne? Ráadásul ha egyszer ő fekszik rám vagy az ágyamba :D De ismerősöm szerint akik ezt csinálják, sokszor csak teljesen heterok, és valóban viccből csinálják ezt. Viszont én ezzel vitatkoznék. A teljesen hetero szobatársam ezt pl. végig se tudta nézni ezt a hempergést, sokszor ki is ment a szobából. Egy valódi hetero meg sztem nem találna ki ilyet, hogy játékból hágjuk meg egymást. Ráadásul amikor ilyenkor feláll neki és érzem, akk nem hiszem hogy 100 %osan hetero lenne...

2014. aug. 6. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Ez beteg...
2014. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze az is érdekes, hogy nem mindenkinek áll fel ilyenkor... de ugy nagyjából a szomszéd szobából 4 gyerekből 3nak igen.
2014. aug. 6. 22:53
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Sajna,kamunak érzem a kérdést:/
2014. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Semmi buzulás nem volt ott, csak játékból megdugták egymást. Jó poén volt...
2014. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 nem kamu én is koleszos vagyok és vannak ilyen ruhán keresztül ös baszások meg bu*is beszólások és mégis mindenki heteró :D csak poén :D bár nálunk nem igazán áll fel közbe o.o
2014. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mind heteró. NAGYON SOK BI srác van. Csak elnyomják. Én is bi vok és látom h basszus mennyi van.
2014. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak van igaza egyre több a bi. Reméljük egyre többen ki merik próbálni is :)
2014. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A játék, az játék. A vonzalom egy másik dolog. Az nem jelent semmit, ha feláll. A saját kezedre is feláll. Ja, hogy közben fantáziálsz? Azt a koleszban is lehet, miközben így játszadoztok. Honnan tudod, hogy ki mire gondol közben?
2014. aug. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Addig nem lesz valaki bi vagy meleg amíg a tényleges aktus meg nem történik. Mi is játszottunk sokszor ilyet még volt hogy az álló répa is előkerült. Izgi volt
2015. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Addig nem lesz valaki bi vagy meleg amíg a tényleges aktus meg nem történik."


Szóval amíg nem voltál csajjal ,addig nem is voltál hetero? Olyan hülyeségeket tudnak egyesek írni ...

Aki akármilyen formában fantáziál egy azonos nemű emberről ,az már minimum biszexuális ,akár tetszik akár nem. Ezt lehet tagadni ,de ez így van. Sokan elnyomják ,azt azért nem vallják be maguknak ,vagy nem foglalkoznak vele. Meg hát társadalom elítéli ,így nyilván nem fog ilyet senki sem hangoztatni.

2015. jan. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!