Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kipróbáljam férfivel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbáljam férfivel?

Figyelt kérdés

Jó ideje izgat a dolog, de visszatért valami. Passzív oldal izgat.

Miközben verem nagyon izgat, de élvezés után elmegy a kedvem, szinte szégyenlem. Aztán kezdődik elölről.


jan. 5. 15:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
52%

Úgysem fogod, nyugi.

Egyik sem fogja,aki ilyet kiír ide :)

jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
57%
Ha ki is fogod,nem élvezed majd.
jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem próbálod ki nem is fogod tudni hogy élvezed e a dolgot. Az első alkalom után nagyon fogod utalni magad érte. De a 3-4 alkalommal már élvezni fogod. HAJRÁ
jan. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
3nak van igaza!
jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
vagyis: Próbáld!
jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért szégyenled magad élvezés után, mert nem fogadtad még el magadban hogy ez is izgat, ami nem hetero. Ahogy elfogadod magad hogy biszex vagy és ez is örömet szerez, nem fog elmenni a kedved és élvezni is fogod.
jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

En is igy vagyok vele. Ha elelvezek mar nem kivanom, de 10 perc es ujra izgat a gondolat hogy egy ferfival szajjal kenyeztessuk egymast. Kiprobalnam ha alkalmam nyilik ra. Keresek is partnert, de eleg nehez feladat.


28 vagyok

jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld ki, megéri. Tetszeni fog.
jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%
En is hasonlóan voltam hosszú ideig mint te. De ahogy ravettem magam, hogy no akkor legyen es találtam partnert már megkérdőjelezem egyáltalán bi vagyok e vagy teljesen homo mivel annyira bejött élőben a dolog.
jan. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ha szexeltél már csajjal, és továbbra is érdekelnek, akkor nem lehetsz homo. Max olyan bi, aki a saját neméhez jobban vonzódik, mint az ellenkezőhöz.

jan. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!