Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan sexpartnerkereső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan sexpartnerkereső oldal ahol nem pénzért sexelnek, és az egészség is fontos és alapvető?

Figyelt kérdés

jan. 5. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Nincs
jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem az oldaltól függ, hanem az ott lévő emberektől. :)
jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Peldaul ez az oldal xD. Sokszor olvasom, hogy innen talaltak partnert, en is probalkozok, de meg nem sikerult.
jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3


😆


Szintén!


Vagy kamus vagy az ország másik végén van az illető.

jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt már néhány de vagy megszüntek vagy átváltottak fizetösbe.
jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy mondták, nem az oldaltól függ. Én pl. vágyaidon szoktam keresgélni. Kb. fele-fele az arány, akinek természetes a védekezés és akik ellenzik. Akit ez zavar, attól én el is köszönök. Szexuális kapcsolatot védekezés nélkül, köszönöm, de nem, legyen az akármilyen jó pasi, vagy akármilyen méretű farka...

Szóval ezt ki kell deríteni, rajtad múlik, kivel jössz össze.


34N

jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!