Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexualitás elfogadásáról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexualitás elfogadásáról valakinek tanács?

Figyelt kérdés

Szóval 27 éves vagyok, mára számomra is nyilvánvaló, hogy biszexuális vagyok, persze ezt megelőzte pár év önbecsapás, mára tudomásul veszem, hogy az vagyok, de még nem tudom teljesen elfogadni és integrálni a személyiségembe.

Volt egy srác, egy sportoló srác akire én felnézek, meg voltam győződve, hogy biszexuális, vagy legalább is hajlamai vannak, férfias srác, de vannak feminin dolgai, mozdulatai, nem az a macho fajta, inkább a megértő, törődős személyiség az övé. Nem ismerem közelről, de egyfajta mentorfigurát láttam benne, mivel ő baromira összhangban van önmagával, érződik a kisugárzásán, hogy nagyon egyben van.

Persze még mindig nem tudom, hogy ő full hetero vagy sem, de ma már úgy gondolom, hogy inkább mégis hetero lehet.

Ez azért fontos mert nekem ő egy biztonsági pontot jelentett volna az önelfogadásomban. Sokkal könnyebb lenne, ha az akire felnézek szintén hasonló cipőben járna mint én, csak ő már előrébb tart mert már egy kerek egész egészséges embert alkot.

Szóval ismét elvesztem úgy érzem.

Esetleg másnak volt hasonló tapasztalata?



2021. okt. 18. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Mi a pontos kérdésed?
2021. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Hát amit én ajánlani tudok az önelfogadáshoz az a pszichológus. Én nem rég kezdtem el járni, és elég sokat segített (mondjuk én meleg vagyok, de itt szerintem ez most lényegtelen). Ebből, amit írtál nem lehet megmondani, hogy biszex e a srác, könnyen lehet hetero, de attól még lehet a példakép, annyira azért nem különbözünk, a szexualitás csak egy tulajdonság a sok közül. De ettől függetlenül értem miről beszélsz én is kerestem meleg példaképet. Jobb tanácsot nem tudok mint, hogy kezdj el ismerkedni más biszexekkel.

20F

2021. okt. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!