Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 34 eves ferfi vagyok es 12...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 eves ferfi vagyok es 12 eve van parom szeretem es nagyon jo vele a szex. Amikor oralisan kielegit szinte mindig a szajaban megyek el es egyszer arra gondoltam h ez milyen erzes lehet. Szeretnem kiprobalni akkor most meleg vagyok?

Figyelt kérdés
jan. 7. 02:59
 1/10 anonim válasza:
100%
Ezek csak fantáziák . Ha megteszed akkor biszexuális leszel.
jan. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Vmi kimaradt belőle.
jan. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#2

Szerintem azt szeretné kipróbálni a kérdező, hogy milyen ha a szájába élvez valaki.

jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eloszor csak egy kosza gondolat volt most meg szinte folyton azon agyalok
jan. 7. 10:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első körben állj gyertyába és kérd meg a csajod, hogy verje ki a farkad a szádba. Vagy csókolózzatok, miután leszopott. Az egyszerűbb.

Ha tetszik, próbáld ki egy másik pasival.

jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a tenyerembe vertem ki , és ugy kostoltam meg . Bár ez nem olyan mintha a szádba spriccel valaki , de azért az izét érzed . Nekem izlett a sajátom .
jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Es ti bi vagy melegek vagytok? Vagy ez csak kivancsisag? De azert eleg fura nem tudom hova tenni
jan. 7. 18:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én bi vagyok, méghozzá heteroromantikus és monogám, szóval csak a feleségemmel szexelek, úgyhogy minden más csak fantázia.
jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Én esetleg bi kiváncsinak mondanám magam . Soha nem volt férfival kapcsoatom , csak női szexpartnereim voltak .De a cumi foglalkoztat jó ideje . A sperma ize érdekelt , és meg is tetszett .6-os voltam .
jan. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az 5os jol mondja, nem kell egybol megcsalni a feleseged. Sot egy szopásert nem is veszelyeztetnem a kapcsolatom. Szerintem nagyon raporogtel a temara.
jan. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!