Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik olyan LESZBIKUS lány,...

Létezik olyan LESZBIKUS lány, aki sose volt heteró és nem is lesz? Aki nem csak kipróbálná, hanem tényleg a lányokat szereti? Emellett igényes, több mint 3 centi a haja, nem egy kiélt r*banc és még esze is van?

Figyelt kérdés
HA létezik ilyen leszbikus lány/nő az írjon, mert unom a sok butch férfiutánzatot. Remélem van olyan leszbikus, aki hasonlókat él át :)

2014. ápr. 24. 11:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
7%
Ilyen nincs.
2014. ápr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

De, van.

Pl. A párom :) Nem kiélt, mivel rajtam kívül még nem szexelt mással. Nem csak kisérletezik, mivel 4 éve vagyunk együtt, 2 éve összeköltöztünk, és még vagy 60 évre tervezünk. Igényes, szép hosszú haja van, nagyon lányos és csinos (ezt nem csak én mondom, heti több pasi próbálja felszedni). De foglalt :P

2014. ápr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Van... de ritka
2014. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

Leszbikusként mondom, hogy sajnos a leszbikusok nagy része vagy csak butch vagy ilyen lelki sérült hetero nő, aki előadja, hogy ő most a lányokat szereti.


Én soha nem voltam férfival, mivel undorod tőlük, és hosszú hajam van, kiélt sem vagyok, mivel csak a mostani párommal voltam együtt eddig.

2014. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy ilyen nőt, ráadásul brutál intelligens, de sajnos nem adom ki a nevét.
2014. ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Vannak páran, ennyire nem kell elkeseredni :) Esetleg próbálj hasonló témájú kérdéseknél az értelmes válaszolóknak írni, hogy beszélgetnének-e, ilyesmi.
2014. ápr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Szia!Rövidnek rövid a hajam de van több mint 3centis :)

És nem vagyok fiús,inkább lányosan szoktam öltözködni.Naponta festem magam,de csak egy kevéske szempilla spirált és szemceruzát használok.162cm vagyok és 47kg.Érthető hisz teniszezek :) Értelmesnek mondhatom magam.A suliban az átlagom pont 4 egész.10.osztályba járok.És csak a lányokat szeretem.Kb ennyi :D

2014. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor szerencse, hogy vagyunk páran!
2014. ápr. 24. 18:13
 9/18 anonim ***** válasza:
Mielőtt a mostani páromat megismertem tökre el voltam keseredve, hogy alig vannak nőies leszbikusok. De szerencsére találtam egy nőies nőt :)
2014. ápr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Azt hiszem írhatom, hogy én is ilyen vagyok...nem vagyok fiús sem kiélt r_banc:D talán még az értelem is megtalál;)

21L

2014. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!