Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális vagyok de férjem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális vagyok de férjem van. Van még így ezzel valaki?

Figyelt kérdés
Nyilván jönnek majd a kritizálós kommentek… sebaj túl élem. De komolyan érdekel hogy van itt olyan akinek családja van de mellette szívesen lenne nővel is?

#alkalmi #ferjemvan
jan. 8. 23:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Én szeretném ha a feleségem biszexuális lenne és nem csak azért, mert nőket hozna nekem, de persze azért is. Lehet, hogy a férjednek se lenne ezzel semmi baja.
jan. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Én megnézném a feleségemet egy nővel, bár előre sajnálnám a másik csajt:)
jan. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Biszexuális nő vagyok, vőlegényem van. De én az a típus vagyok, aki monogám, nem vágyom másra. Azzal sincs baj, ha valaki szeretne mind a két nemmel szexuális életet élni. De az nem korrekt, ha a párja háta mögött teszi, ez ugyan olyan megcsalás, mint ellenkező neművel. Szerintem ezt le kell tisztázni a kapcsolat elején, hogy vevő-e a másik fél. Sunnyogni gyáva dolog.
jan. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vőlegényem van nekem is. Nagyon szeretnék nővel lenni, de a párom háta mögött semmi képpen. A hármasban benne lenne, arra lehet majd sor kerül, bár én azt annyira nem akarom. :I
jan. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kritizálós privátok fognak érkezni hanem a pároké akik nőt keresnének harmadiknak 😂
jan. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Feleségem is biszex. A teljes szexuális életének része az is, hogy ők is "együtt vannak", a testi-lelki barátnőjével. Ezzel együtt teljes így ő. Ez csak felfogás és hozzáállás kérdése a részemről. Tudomásul vettem, hogy neki erre igénye van, és így teljes önmaga. Másik oldalról pedig, míg megkapom én is ami házastársak közt elvárható, addig nincs probléma. Ez pedig az ő feladata, hogy a kettőnk közötti "egyensúlyt" fenntartsa.
jan. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Sok ilyen van szerintem.Én is bi vagyok,bár férjem nincs még,de bizonyára lesz. Semmiben nem befolyásolja a kapcsolatunkat,ez csupán annyit jelent,hogy a lányok is tetszenek,de ahogy fiúval,úgy lánnyal sem csalom meg a páromat.
jan. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
4-es, én ezt nem értem. Te lennél nővel, de 3-asban nem? 🤔
jan. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Én a másik oldalon vagyok ezzel így. Férfi vagyok családos, szeretem a feleségem, de lennék fiúval.
jan. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Feleségem és én is biszexuálisak vagyunk. Mikor megismerkedtünk 18éve, ő elmondta nekem, válaszként én sem titkoltam el előtte. Így elfogadtuk egymást, boldogan élünk, gyermekeink vannak.

Mindkettőnknek van azonos nemű "játszótársa". Mi nyílt kártyákkal játszunk...

jan. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!