Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A férjem biszexuális és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem biszexuális és kiakarja élni ezeket a hajlamait, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Mindketten 30 évesek vagyunk, 6 éve vagyunk együtt, most mondta el, hogy biszexuális, és előttem inkább férfiakkal volt kapcsolata, passzív szerepben, és hogy most már, hogy 6 éve nem volt férfival, egyszerűen nem bírja, nem akar megcsalni, azért mondta el, hogy megtudjuk beszélni és rábólintsak. Állítása szerint nagyon szeret szopni és neki az nem lenne kielégítő, hogyha én megdugnám felcsatolhatóssal, mert neki egy igazira van szüksége és azt akarja hogy belé és a szájába élvezzenek.

Teljesen összetörtem, egyébként nagyon férfias, a házasságunk tökéletes, a szex is jó, mindemellett tényleg nagyon jó ember, jobbat nem is találhatnék nála, de én ebbe nem tudok belemenni.

Bánt az is,hogy éveken át ezt eltikolta előttem, azt hittem, hogy heteró, bár sokszor gondoltam arra, hogy biszexuális, pl. szex közben szopta az ujjamat, meg többször megujjaztam a fenekét, meg is kérdeztem tőle, hogy esetleg vonzódik-e a férfiakhoz, majd azt mondta, hogy ez nem jelent semmit és lelkiismeretfurdalásom volt, amiért meggyanúsítottam, most pedig kiderül, hogy tényleg biszexuális, sőt imádja a férfiakat.

Azt mondta, hogy én is lefeküdhetek férfiakkal persze, hogyha ezt neki is engedem, de én nem vágyom másra, csak a férjemre.

Esetleg még úgy benne lennénk, ha hármasoznánk, de az is csak egy másik biszexuális férfival menne, viszont ebben sem vagyok biztos, hogy menne nekem.

Attól is félek, hogy a férjem beleszeret másba,mivel másokkal szexelne. Vagy hogy engem kevésbé kívánna.

Vannak olyan nők, akikkel történt ilyen, vagy hasonló?

Illetve férfiak válaszát is várom, akik a feleségük mellett szexelnek férfiakkal, szeretitek ugyanúgy a feleségeteket? Ugyanúgy kívánjátok? Miben változott meg a kapcsolat?



2021. jún. 30. 02:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
83%
Az hogy biszex, az nem kifogás arra hogy megcsaljon. Ha szeret, vagy legalább tisztel akkor nem jut eszébe az, hogy rajtad kívül más elégítse ki. Nem vagyok az aki szeret ilyesmit ajánlni, de keress lassan mást,
2021. jún. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
78%

Ki fogja élni magát, akkor is ha nem járulsz hozzá.Mert ha nem élné ki, akkor összeroppanna.

De mivel előtted csak férfiakkal volt, így nem hinném,hogy a házasságod tartósnak nevezhető.


Egy ismerősöm, aki 29 éves, így járt.Neki férfi,és családapa létére az kellett, hogy idős, hatvanas férfiakkal legyen, akik mellett passzív volt és domináltak rajta. A nejének nem mondta el,de amikor már úgy volt,hogy nővel nem élvezte, akkor elhagyta a családját és most egy 65 éves férfi passzív barátja.

És az az érdekes, hogy a srác szégyelli,de ezzel a komplexussal nem bír...


Nézd, lehet,hogy jó ember a párod,lehet, hogy a szex is jó, de szerintem magad is tudod már, hogy itt valami véget ért már. Legyél erős lelkileg !

2021. jún. 30. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
85%

Hasonló képpen voltam mint a férjed!

42 évesen megismertem egy nàlam pár évvel idősebb férfit aki mellett ràjöttem,hogy meleg vagyok!

Nincs szex itthon ,úgy ahogy a szerelmemnél sem aki szintén ràjött ,h meleg!

Miért maradtunk a házasságba?

A gyerekek miatt

2021. jún. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
91%
Sajnálom kérdező, de ez nem tűnik úgy hogy jö vége lesz. Lehet hogy meg tudjátok brszélni de ez akkor is ott marad köztetek mint egy tüske. Párom is biszex, ha nem mondja lehet nem jöttem volna rá. Ő is szopja néha az ujjam, meg a lábujjamat, nyalja a fenekemet stb. De remélem nem fog rájönni évrk múlva hogy neki f@sz kell, mert akkor elhagyom. Nekem nem férne bele egy harmadik, ha ott vagyok ha nem.
2021. jún. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem szakíts vele, akár van gyerek akár nincs.


Húzhatod ezt a dolgot amíg akarod és szenvedhetsz mellette évekig, vagy kereshetsz neked valót ő pedig magának valót. Most az hogy össze-vissza csaljátok egymást férfiakkal teljesen értelmetlen.


Ilyen van, örülj, hogy kiderült még most.


Ismerek olyat ahol a férfi 20+ évig csalta férfiakkal a feleségét.


Ha mással is akar szexelni akkor nem szeret már úgy téged, illetve nem kíván ez magától értetődő. Mint embert vagy barátot biztos szeret.

2021. jún. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
38%
Dugd meg a segget ne kimeld.
2021. jún. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
95%

De értelmes vagy 6-os!

Igazira vágyik, nem valami segédeszközre

2021. jún. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
81%
Én is biszex vagyok, de kizárt, hogy megcsaljam a páromat. Pont annyira esne rosszul neki, ha megtenném, mint nekem, ha ő szexelne más emberekkel.
2021. jún. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
94%

Egy kicsit talán korán jött, de a legtöbb házasság átmegy ilyesmin (nem pont biszex dolgokon, hanem, hogy a felek elkezdenek új élményekre vágyni stb.)


Itt a gyakorin mindenki egyből szakítana, kidobná stb. Japersze.


Hagyj egy kis időt magadnak, nem kell egyből kirugdosnod vagy bármiről is döntened. Abban egyetérthetünk, hogy veled vagy nélküled, de előbb-utóbb meg fogja tenni, mert ilyen az emberi természet.


Egyébként fiatal vagy még, nincs semmi elveszve, ha neked nem kell ilyen férfi, akkor dobd ki, és kezdj új életet. Ha kell, akkor meg hagyj magadnak időt.

2021. jún. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
56%
#3 szegeny gyerekek... megtanuljak hogy kell hazudni
2021. jún. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!