Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van aki azt hitte, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki azt hitte, hogy biszex, aztán amikor kipróbálta rájött, hogy hetero?

Figyelt kérdés

jan. 13. 02:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen
jan. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem akkor is biszex valaki, ha az egyik nem iránt csak plátói (romantikus) vonzalma van.
jan. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Nekem fordítva volt, azt hittem hetero vagyok, majd transz csajt hozott elém a tinder, azután jöttem rá hogy hülyeség volt heteronak lenni.
jan. 13. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Én azt hittem biszex vagyok, aztán az alapján hogy mit hoz ki belőlem egy csaj, hát elgondolkodtam hogy lehet leszbikus lehetek 😅
jan. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Fordítva..

Biszex voltam évekig,ma már meleg vagyok,hidegen hagy a gyengébbik nem

jan. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Aki többször csinálja élvezettel az orált az biszex?
jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 Igen, de nyugi, rengeteg srác szereti a farkakat.
jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nálam például kb húsz év telt el onnantól, hogy éreztem férfiként, a férfiak némelyike iránt is érzek vonzalmat, addig, amíg meg is tettem. Amikor először szoptam, megkönnyebbültem, hogy igen, erre vártam húsz évet, ez is nagyon kell nekem. Tehát húsz év volt kipróbálás nélkül, húsz év múlva mégis beigazolódott, hogy biszex pasi vagyok.
jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van, sok "kivancsi" ember van, aki a fantazia miatt azt hiszi biszex aztan kiprobalja es rajon megse jon be neki.
jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
De van sok hetero, aki kipróbálja fiúval és rájön, hogy sokkal jobb, izgatóbb és keresi az alkalmat a további együttlétre.
jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!