Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiuk, van koztetek olyan aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, van koztetek olyan aki korabban lanyokkal jart de mondjuk megtetszett neki egy biszex/meleg srac es kiprobalta vele is?

Figyelt kérdés

En korabban heteronak tartottam magam de van egy srac aki felizgat. Visoznt nem erzem h kolcsonos lenne. Ő melegkent csak havernak tekinthet mert amikor probaltam megcsokolni bar nem ijedt meg de max az arcat tudtam. Magyarul ő lehet engem heteronak lat, ez lehetseges?


Masik meg, hogy miutan elbucsuztunk lattam par nagyon csinos lanyt es ok is felizgattak. Hogyan tudom ezt kontrollalni, hogy epp ki jon be?



2021. dec. 17. 01:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Ok, azt tegyuk hozza h nem biztos h meleg. De a mgnyilvanulasai nekem ezt sugalljak. Ahogy a kezevel banik meg a hanglejtese is. En igazabol csak kiserletezni akarok, hogy tudjam mi is erdekel engem vegervenyeswn.
2021. dec. 17. 02:08
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első csajom után szembejött egy srác 6 évig voltunk együtt...
2021. dec. 17. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Egy magasrangú banki vezetö ismerösömnek 2 egyetemista lány van. Együtt él a család. Egyszer az ismerösöm hazavitte a fiúját ´´es bemutatta a családnak. A feleség azonnal v´l´st kezdeményezett. A 2 lány önként döntött: az apjukkal és az új szeretövel együtt élnek.
2021. dec. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Két kérdésedre: hogyan tudod konktrollálni, hogy melyik nem vonzzon téged? Nem gondolom h ezt kontrollálni kellene. Éldd meg a vágyaidat olyan módon, hogy se magadnak, se másnak ne okozz semmiféle kárt lehetőleg.

A másk kérdésedre: az a gyanúm, hogy a legtöbb biszex pont így kezdte, hogy előbb csajokkal volt, aztán rájött, hogy a fasz is izgatja. Én is ilyen biszex vagyok. Néha a fordítottja is igaz, legalábbis volt a napokban itt egy kérdező, aki elbizonytalanodott a saját melegségében, mert egy ellentétes neműbe belehabarodott.

2021. dec. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!