Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Normális ha ilyenek izgatnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ilyenek izgatnak?

Figyelt kérdés

pl: szeretem simogatni a fiúk mellkasát, puszilgatni a mellbimbóit, szeretem a hasukat simogatni puszit adni rá, golyójukat nyalogatni.. elfenekelni öket.


24F


jan. 15. 22:19
 1/8 anonim válasza:
25%
Nem, egy aberrált ember vagy.
jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
A fenekelést leszámítva igen.
jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

1/1-nek.

Igazából érdekes, hogy egész nap ezt a részt nézed. Valószínűleg elnyomod magadban a melegséget.


Kérdező: telejsen rendben van, ha elfogadod, hogy meleg/biszex vagy.

jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Fogadd el, hogy biszex vagy.
jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
9%

#3

Melegséget? Ezt olyan szépen fogalmaztad meg.


Valójában a kérdés volt érdekes, nem szoktam ebben a témában nézelődni.

Én inkább b_zinak nevezem őket és erkölcstelenségnek tartom. Ráadásul bűnnek, szóval ebben most tévedtél.

jan. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

#5


Érdekes hogy nem szoktál a témában nézelődni, mégis a kérdés kiírása után 4 perccel már el is volt küldve a válaszod. Legalább magadnak ne hazudj, ha már nekünk próbálsz.


Válaszolva a kérdésre, szerintem ezek normálisnak számítanak, bár kinek mi a normális.

jan. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen normális. A fenekelés is belefér, ha a partnered is benne van a dologban.
jan. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A fenekelésre sokan vágynak. Sőt többre is. Sok srác kéri, hogy alázzam...
jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!