Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy izgatnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy izgatnak a gyilkosok/mentálisan beteg/erőszakos pasik?

Figyelt kérdés

Nyilván nem az, vagyis hát nem tudom már. A kérdés igazából arra vonatkozik, vajon mi kell ahhoz, hogy ez kialakuljon? Fiatal nő vagyok, borderlineom van, elég diszfunkcionális családi hátterem, az expasijaim vagy verbálisan, vagy fizikailag, de mind bántalmazóak voltak, mégis

vagy ők hagytak el engem, vagy nekem volt pokoli megtennem. Azt vettem észre magamon, hogy mintha h*lye csitriként a normális pasik eleve nem is vonzanának, de egy olyan férfi, akiben megfigyelhetőek a sötét jegyek ( narcizmus, machiavellizmus, pszichopátia, vagy általánosságban valamilyen cluster b személyiség zavar ) őket hihetetlenül vonzónak tartom. Lehetséges ez attól, hogy valaki érvénytelenítő családból jön, illetve személyiségzavaros?



2023. júl. 5. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg.
2023. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
A borderlinehoz semmi köze, de ezt nagyon gyorsan kezelni kéne
2023. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Feltétlenül felkeresnék egy pszichológust.

Az ember gyermekkora meghatározó a személyiségében, és így a szexualitásában is. Te vagy ilyen emberekhez szoktál, és ezért keresed ezek, vagy még akarod őket tudat alatt menteni, mert így magadat is megmentenéd. De egy gyilkossal mit kezdhetnél?

Az agresszivitást én is kerestem a pasikban, mert gyerekként ezt a mintát láttam apámban, aki fiatal koromban meghalt és őt az életemben ilyen elb@szott férfiakkal akartam pótolni. Hosszútávon nem egészséges ez, ezért írtam elsőként azt, hogy pszichológus!

2023. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3# Szerintem mindkettő fennáll sajnos, van helper szindrómám, illetve eddig elég erősen kihasznált majdnem mindenki a környezetemben. Tudom, hogy nem egészséges ez, de azt érzem, kb nincs saját személyiségem, mindent a másiknak rendelek alá. Nem tudom, mennyi idő alatt, hogyan és milyen módszer lehetne hatással erre, mindenesetre én is gondolkodtam már szakemberben.
2023. júl. 5. 15:22
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
A nők 99 százaléka az ilyen pasikra bukik...normális vagy!
2023. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Bejönnek az agresszorok ugyi?
2023. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Te vagy a BDSM kedvelőinek az álma :)
2023. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7# azt már próbáltuk, és nem jött be. Lehet paradoxon, de arra nem bukom, hogy szex közben bántsanak, így is gondjaim vannak vele, mert vagy nagyon fáj a dolog, vagy nem érzek semmit.
2023. júl. 5. 16:46
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Jóbol mondom, én két utat látok itt neked. Aztán majd idővel eldöntöd hogy melyik való neked.

Az egyik hogy elfogadod hogy ez izgat, és beleállsz. Előnye lesz hogy a sok balhé, szemétség és gyalázat alatt ami téged ér ezektől az emberektől, teljesen be fogsz gerjedni és teljesen rákapsz az erőszak és aljas dolgok ízére. Gondolom kifejezetten szeretsz szenvedni is, tehát ezt nagyon jól meg fogod tudni élni. A baj csak az ezzel hogy könnyen lehet hogy kiégett emberi roncsot fognak belőled csinálni ezek a fajta emberek, akár pár év alatt is. A testi épséged is veszélybe kerülhet. Ez egy veszélyes és sötét út, láttam rajta embereket haladni, többnyire nőket. Nem szokott vidám vége lenni, viszont amíg tart, nagyon élvezetes, még ha folyamatosan panaszkodnak is. De ez a része.

A másik pedig hogy segítséget kérsz. Realizálod hogy ez inkább csak a múltban ért sérelmek, traumák, esetleg családi dolgok hatása, és megpróbálod felszámolni a régi életed. Illetve szakember segítségét kéred, akár szexuálpszichológusét. Az előnye hogy cserébe normálisabb és kiszámíthatóbb, biztonságosabb életed lehet. A hátránya hogy közel sem lesz annyira izgalmas.

Bár szerintem ez a 2. opció feldobható még kompromisszumokkal, kellemesebb irányokba. Akár a normálisabb pároddal roleplay keretében, hogy szex közben eljátssza amit szeretnél. Vagy félig meddig sötét személyiségű pasival állsz össze, de nem az utolsó rablógyilkos drogos zakkant félével, hanem pl akikben megvannak a sötét jegyek, de azért ésszel élik meg. Tehát ebből is a normálisabbal. Így a kecske is jóllakik, és a káposzta is megmarad.

2023. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
tegnapelőtt 18:39 Hagyd a fenébe, teljesen bolond a tyúk!
2023. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!