Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti szakítanatok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szakítanatok ha kiderülne hogy a barátotok egyszer évekkel ezelőtt kipróbálta férfival?

Figyelt kérdés
jan. 25. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Én is csináltam lánnyal. Viszont ha csak egyszer kipróbálta,azt nem is érdemes elmondani,mert bizony van aki szakítana.
jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Nem az a lényeg, hanem hogy hogy áll az egészhez, vannak e még ilyen vágyai, vagy pl. rájött, hogy ez nem tetszik neki, vagy eléggé semleges számára.. stb...


Én is kipróbáltam lánnyal, mert érdekelt, és vonzó volt, utólag gondolom az ismeretlen felfedezése, megismerni, milyen, ha egy nő ér hozzám. Konstatáltam, hogy bár sokminden jó benne, a női lágy érintések, stb. de nem érdekel egy női nemi szerv, szóval, köszi ennyi elég volt.

jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
A többség nem, de ott fog benne motoszkálni a gondolat, hogy meg akarod-e újra tenni (azaz félre akarsz-e lépni pasival, mert mindegy hogy nővel, vagy pasival csinálod, ha a másik tudta, beleegyezése nélkül történik akkor bizony megcsalás).
jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is voltam már lánnyal. Nekem inkabb tetszene.
jan. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, ha felretudja rakni a biszex vagyait.
jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!