Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok szakítanátok a barátoto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szakítanátok a barátotokkal ha kiderülne, hogy lesz . Pott egy másik srácot?

Figyelt kérdés
2018. jan. 6. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen, mert megcsalás, nem azért, mert elítélem (én is bi vagyok).
2018. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen én is bi vagyok, mégis hűséges vagyok a páromhoz mát egy éve, meg eddig is mindig az voltam, az is leszek és ezt is várom el.
2018. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyértelmű hogy mielőtt összejött velem csinálta ezt vagy miközben már jártunk?!


Azért ez nem mindegy. Úgy is kiderülhetett hogy azt régebben csinálta, nem amióta együtt vagyunk...

2018. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
igen
2018. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy értelmeztem hogy a kapcsolatunk alatt. Igazad van utolsó ezt nem vettem figyelembe. Ha a kapcsolatunk előtt akkor nem szakítanák, de azért jó lenne ha az ilyen nem kiderülne hanem bízna bennem annyira a párom hogy elmondja.
2018. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igazából a kérdés elméleti, szóval mindkét lehetőségre lehet válaszolni:


1. ha aközben történt h jártok

2. ha azelőtt történt h összejöttetek

2018. jan. 6. 20:55
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
igen, szakítanék vele, mert onnastól nem néznék rá férfiként.
2018. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

1: Minden további nélkül véget vetnék a kapcsolatnak.

2: Tudom hogy kicsit kétszínű dolog mivel én is biszex vagyok, de jobban örülnék ha egy fiúval járok akkor ő hetero lenne. Egyszerűen ahogy vizuálisan megjelenik előttem ahogy a barátom a szájába veszi és kényezteti egy másik férfi farkát...nem tetszik. Sajnálom el lehet ítélni tudom hogy álszent vagyok.

A másik meg hogy én akár fiúval akár lánnyal vagyok, hűséges vagyok de a biszex férfiaknál nem ezt vettem észre. Akinek nem inge nem veszi magára természetesen nem kivétel nélkül minden biszex pasira értettem de:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__9..

Ilyen kérdésekkel és válaszokkal van tele ez az oldal.

Nem mondom 100%ra hogy szakítanák vele de esélyes főleg mivel nem mondta el őszintén csak valahogy kiderült.

2018. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell mindent a kapcsolat elején tisztázni. Nekem szerencsém van, hogy a kisebb meleg hajlamaimat kiélhetem fiúkon és úgy látom a barátnőmet is izgatja valamilyen formában.
2018. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!